Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás helyett rózsaszínes...

Barnázás helyett rózsaszínes folyás? Lehet még baba?

Figyelt kérdés

Az egész hónapom nagyon fura. Alapból 1 hete késik, de igazából nem is biztos,hogy késik ha később volt a pém. De ezt nem tudom,nem érzékelem soha és ovu tesztet sem csináltam... pontosan 10 nappal ezelőtt 2 napig sírtam,idegeskedtem,sírtam,idegeskedtem. Mindenen.. apróságokon... ok nélkül. Fájdogál a derekam és tegnap óta érzékenyek a mellbimbòim,a hasam pedig időnként be-be szúrkál. Folyamatosan negatívat tesztelek... ma reggel is negatív lett, bár 25-ös teszt és hajnali 4kor felkeltem pisilni,így nem is hiszem hogy a reggel 8 órai annyira koncentrált lett volna... Pontosan 14 napja voltunk együtt a férjemmel ,ami a legkorábbi időpont,előtte 1,5 hétig kisfiammal rokonoknál voltunk. Így,ha teherbe is eshettem, az 14 nappal ezelőtt volt ,vagy ugye azota bármelyik napon.


Ami érdekelne, hogy volt-e valaki úgy,hogy nem barnázott hanem rózsaszínes folyása volt és baba lett belőle? Soha nem jelzett még így a menzeszem. Mindig barna folyással indult,mióta az eszemet tudom.


2015. okt. 31. 13:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja... és soha nem alszom délután,ma olyan faradt/álmos vagyok(még mindig) hogy fel 12-13 ig aludtam.. gondolom korai lenne tünetnek,de azért elég furi ez is.
2015. okt. 31. 13:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből a felsorolásból mindegyik korai tünetnek, mert az ennyire korai "terhességnek" (ami ilyenkor nem is terhesség) nincs semmilyen jele, ezek 2 hónapos terhes nők tünetei, amiket leírtál. Nyilván gyereket akarsz és beképzeled magadnak a tüneteket, velem is volt ilyen, annak ellenére, hogy tudtam, hogy nem lehetnek tüneteim. Az, hogy késik az viszont számít, de ennyi negatív teszt mellett nem sok esélyét látom a terhességnek. A menstruáció pedig nem mindig ugyanolyan lefolyású, csak máskor nem tulajdonítasz neki jelentőséget.
2015. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat azert nem:) menzesz elott is szurkal a has es faj a mell,vagy eppen erzekeny az ember,vagy faradt ;) nem terhessegi jelek ezek azert es en nem is annak szantam. Csak most azert minden mas mint eddig.
2015. okt. 31. 14:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilvan kesobb volt a peteeresem,csak nem tudom melyik napon :( eppen ezert nem is tudom h mennyit "kesik". Igazabol igy nem is kesik.. :/
2015. okt. 31. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolso verzeshez eltelt napokhoz viszonyits ha bizonytalan vagy.
2015. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!