Terhessegi teszt?

Figyelt kérdés
Ha latszott rajta valami masodik csik es teljesen kiszarad a teszt akkor is latni a masodik szaradasi csikot vagy szellemcsikot?
2015. nov. 1. 07:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a szellemcsik pont szaradas utan latszik a legjobban.
2015. nov. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha időben is ott van csík az jó, ha utána az nem biztos, hogy pozitív. Az száradási csík lehet. Csinálj másikat 2 nappal később, lehetőleg más fajtát. Nekem a száradási csík vékonyabb. (nem halványabb, hanem tényleg vékonyabb sokkal)

Ha volt időben csík és száradás után is ott maradt, az úgy pozitív lehet.

2015. nov. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Volt idon belul rajta valami halvany csik de kiszaradva jobban latszott.Olyan szinu volt mint a kontroll csik.Holnap veszek masikat ami nem kazettas.Kettot csinaltam es mindketto ilyen lett.
2015. nov. 1. 08:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az pozitiv lesz.

Nekm is igy volt az elso teszem. Idon belul lett rajta 2. csik, halvany volt, de ott volt. Kesobb, amikor megszaradt erosebben latszott.


De az a lenyeg, hogyha idon belul volt es raadasul ket teszten is, akkor az tuti, hogy baba van.

2015. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor csak pozitív...
2015. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Teljesen osszezavart..ha negativ volt a tesztem azon sose volt masodik csik,se szaradasi.Volt verzesem is de nem tartott addig mint maskor es kevesebb is volt sokkal.Hat remelem holnap kiderul! Koszonom a valaszokat megy a zold kez mindenkinek.
2015. nov. 1. 09:33
 7/12 anonim ***** válasza:

életemben egyszer volt ilyen fura száradási csíkos a tesztem (vékony halvány csíkos volt több is, de ez rendesen 2 csíkos lett, kivéve, hogy nem azonnal hanem kb egy óra múlva)

Nos, nekem utána a második, harmadik vagy 2 napra rá a nemtudomhányadik teszt mind-mind negatív lett és meg is jött, szóval azóta sem tudom mi az, de hogy nem pozitív volt az tuti, mert már elég gömbölyű lennék ha az lett volna. ;)

Nem akarom beléd beszélni, de csak gratulálok már! :)

2015. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:D Ne is beszeld belem..most nem jonne jokor ! Majd teszek fel kepet 1 ora utan,hogy milyen volt.Most fozok mosok takaritok meg :)
2015. nov. 1. 10:49
 9/12 A kérdező kommentje:
2015. nov. 1. 12:14
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt lesötétítettem nem túl jól :/ Színesben nem engedi feltenni..és nem is látszik úgy mint a telefonon.
2015. nov. 1. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!