Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg a menstuácíóm...

Nem jött meg a menstuácíóm mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nem jött meg a menstuácíóm de csinaltam 2 db tesztett es mind a kettő negatív volt de azon gondolkodom hogy ezek nem lehetnek pontsak mert gyors tesztett vettem es mar napok ota azon gondolkodom hogy akkor lehet hogy megis terhes vagyok es nemtudom hogy mit csinaljak...

2015. okt. 30. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Késésnél teszteltél már? Mikor volt az utolsó védekezés nélküli aktus?
2015. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazabol nem védekeztünk de nem ment belém
2015. okt. 30. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:

"hogy ezek nem lehetnek pontsak mert gyors tesztett "


Csak gyors teszt van, "lassú" nincs és pontosak ha megfelelő időben és a tájékoztatónak megfelelően végzed el!


Koncentrált pisiből (reggeli első a legjobb), minimum 14 nappal az utolsó védekezés nélküli aktus után.


A "nem ment belém" csak ennyire megfelelő védekezés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__66146.. - már meg is szült

2015. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!