Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű teától, és barátcserj...

Palástfű teától, és barátcserjétől átválthat a menses gyenge rózsaszin folyásba, vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor van pms-em egy héttel menses előtt, és ezért elkezdtem barátcserjét szedni meg palástfüvet inni. Az igaz hogy a pms-em elmúlt, 4 napot viszont késett, majd enyhe görcsökkel megjött, de nem rendes vérzés, hanem ilyen furcsa, rózsaszin, mintha vizes lenne, de mégis vannak benne vérlemezkék, mint valami homok, vagy nem is tudom, de nem rendes vér.


okozhatta ezt a palástfű? vagy a barátcserje?


nem várt napján nega volt a teszt, azóta nem teszteltem igy hogy "megjött".



2015. nov. 1. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs hogy mit csináltam magammal, de tutira bekavart ez a gyógynövény kombó. arra gyanakszom, hogy kicsit megemelte bennem a progeszteront, ezért nem úgy jött meg mint szokott. nem nagy esélyt látok a terhességre.
2015. nov. 1. 13:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Se a berátcserje se a palástfű nm zavarja be a menszeszt mert ezeket èn is szedem meg iszom.

2015. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem mondjuk a barátcserje bekavarta a ciklusom. Kitolta 4 nappal és azóta is össze-vissza jön meg. 29-32 nap között. Én PMS-re kezdtem el szedni. Nem is szedem már. Most a palástfűvel próbálkozom, egy hét múlva kiderül. ;) Nem lehet, hogy a kettő együtt túl sok? Szerintem szervezet függő, lehet neked ez már túl nagy hormon "segítség"..
2015. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy hónapja hagytam abba a fog.gátlót mert babát szeretnénk. Elkezdtem a barátcserjét szedni, cickafarkteát inni. Kb félidőtől a teát palástfűre cseréltem. Másfél hétig íttam, hasmenésem lett tőle, nem olyan veszélyes de nem is normális... Szóval nekem a palástfű gyanús volt...

Viszont nem jött meg és pozitív lett a tesztem is!

Szóval én a palástfűvel finoman bánnék azért!

2015. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!