Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A baratom betette nekem de...

A baratom betette nekem de ugy hogy elotte alaposan meg törölte magat szval szarazan de egy kis ideig volt bent. Utana kivette. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 00:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Á, dehogy. Idióta.
2015. nov. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha már kérdést ki tudsz írni, olvass utána h lesz vki terhes. Hagyd abba a szexet túl fiatal vagy...
2015. nov. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
kar, es az ekezet? azta, szval terhes vagy haha
2015. nov. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen. Jól jegyezd meg: pénisz védekezés nélkül a hüvelyben = kockázat.


Amúgy szárazon rövid ideig? Ennek mi értelme? Senkinek sem jó és még kockázat is.

2015. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
igen, miért is ne lehetnél? attól hogy megtörölte, míg bent volt, simán lehetett még előváladéka, ami tartalmaz spermiumokat is.
2015. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
na jól van de azért nagyon kicsi az esélye!
2015. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye, de nem az esélyt kérdezte. Azt kérdezte, lehetséges-e. És igen, lehetséges. Szerintem ha valaki nem akar gyereket, az csökkentse a minimálisra az esélyét. Ez nem megfelelő módja ennek. Ha törölgetéssel el lehetne érni egy védekezés hatékonyságát, soha senki nem költene ezreket gumira.
2015. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
Èn 3 évig szexeltem megszakítással mégsem lettem terhes.. Lehet jönni azzal hogy biztos nem volt peteérésem.. Haha biztos utána pont akkor volt mikor első próbálkozásra összejött a baba :D Akkor majd ha valaki babát szeretne majd már szexelni sem kell elég ha a párja beteszi neki néhány másodpercre nem? Előadjátok itt magatokat mert a kérdező valószínűleg még gyerek... Hidd el kérdező hogy annyira de annyira kicsi az esély hogy tuti nem vagy terhes.
2015. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
érdekes, az én ismeretségi körömből többen lettek így terhesek... de utolsó, gondolom ők mint hazudtak... úgy hogy nem is ismerték egymást. A megszakítás pedig nem védekezés, legfeljebb kiegészítésnek jó
2015. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

8-as: van egy pontosabb megfogalmazása a tényeknek, mint a te szubjektív, egyéni tapasztalatod. Úgy hívják pearl index. Eszerint 100 nőből 35 teherbe esik megszakítás mellett. Ezek a tények. A te életed egy példa. Ahogy a dohányzás is magas arányban okoz rákot, de tény, hogy van, aki nem ebbe hal bele. Ettől még rákot okoz, nem is kis eséllyel.


Azt gondolom, hogy addig vagy ilyen laza, amíg nem a te lányodról van szó. A 16 éves lányodnak mit mondanál? Ugyanmár, apáddal 3 évig így csináltuk, nem lett semmi gond, ne használjatok semmit, olyan kevés az esélye!


Tényleg?? Vagy akkor azért már nem lenne olyan kevés az az esély?

2015. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!