Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostytól hány napra van...

A clostytól hány napra van peteérés?

Figyelt kérdés
A 3-dik naptól szedtem 5 napig 1 szemet. Akkor most mikor várhatom? Ovu tesztelek a 14 naptól mert most 13 napig volt menzim és még mindig negatív. Miért?
2010. márc. 18. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallottam én már mindenfélét. Volt, akinek előbbre hozta, volt, akinek kitolta. Erre sajnos nincs szabály. Olyan is volt, akinek egészen addig volt peteérése, amíg el nem kezdte szedni, onnantól viszont nem volt. :-(
2010. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 3. naptól szedtem napi 2x1-et 5 napig, és a 14-15. napon volt mindig tőle ovum (a ciklusom 28-31 napos).
2010. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én a ciklus 5.napjától szedtem 2x1 és így a 19.napon volt peteérésem.A ciklusom 33 napos.
2010. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!