Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik és ma reggel...

1 hete késik és ma reggel barnázgatok, kicsit görcsöl a hasam, de negatív a teszt? Ki volt már hasonló esetben?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet valami hormonzavar ...
2015. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Múlt hünapban a kozmetikus is mondta hogy elég fura a hormonom mert sötétedett a bajuszom, és volt ilyen láthatatlan szőr szál is. Akkor nincs baba???

Hétfőn is negatív teszt, tegnap reggel két negatív teszt, ma reggel szintén. A hétfőin kívűl mindegyik első vizeletből.


De akkor ez a barnázgatás??

2015. nov. 1. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan ebben a cipoben jartam. 1 het keses utan barnazgattam,itt meg azert elt bennem a remeny... Ma megis jott,de csak 9 ora fele,de reggel fel 7kor azert meg teszteltem egy negativat :( Egyebkent nagyon megvisel ez most,szetszakad a hatam,derekam,nagyon szurkal a hasam es ami a legrosszabb,2 napja ugy szedulok,hogy majd leesek az agyrol pedig ulok.. :( De neked drukkolok!
2015. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérlek ne drukkolj, sajnos véget ért a párkapcsolatom. Elvetetni nem szeretnék babót, de megtartani egyedül a majdnem semmire szintén nem. Ilyen apának főleg, hisz tudja mennyire ideges vagyok hogy nem jön meg, még sem keres, hogy mi van már...
2015. nov. 1. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnalom ne haragudj, azthittem orulsz. Ebben az esetben drukkolok,hogy megjojjon. Egyebkent sztem nok 80%-nak indul ugy a menzesze,hogy barnazgat.
2015. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fog jönni a vérzésed, csak esetleg valamilyen hormonális folyamat játszódik le a szervezetedben és azért a csúszás, meg a barnázgatás.

Amúgy nekem is világ életemben barnázással indul a menzeszem, aztán a következő napon lesz belőle rendes, élénkpiros vér és ha ez elmúlik, akkor utolsó nap szintén barnázásom van. Szóval ez simán jelentheti azt, hogy meg fog jönni.

De azért persze, csinálj reggeli vizeletből egy tesztet, de szerintem nem vagy terhes.

2015. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na mi lett azota ?
2016. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvileg valami spontán vetélés lehetett mivel ezután egy halvány pozitiv tesztem is volt, aznap elmentem orvoshoz, terhességet nem láttak, visszahívtak 1 hét múlva, közben meg jött, akkor a teszt is negatív lett aznap reggel
2016. jan. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!