Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látattok már ilyen tesztet?

Látattok már ilyen tesztet?

Figyelt kérdés

Az egyik webáruház oldalán láttam meg, szerintetek tényleg kapható itthon ilyen fajta teszt?

[link]

Köszönöm!


2015. nov. 1. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én eddig ilyet külföldről rendelve kaptam csak,

ott first response a neve.

itthon még nem láttam.

2015. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért kérdeztem, mert itthon én sem láttam ilyet, most meg megláttam. Jó lenne ha lehetne kapni ilyet nálunk is!
2015. nov. 1. 21:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet kapni! Dm-ben 1000 forint! Szerintem nagyon megbizhatatlan, gyakran mutat fals pozitivat
2015. nov. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem a sima predictor van a képen, nézd meg a dobozt. Amit mostanában lehet venni tudom hogy nem a legjobb, viszont ami ezen a dobozon van, az egy nagyon is szuper teszt, csak nálunk nem lehet kapni.
2015. nov. 2. 06:19
 5/15 vnebrigi ***** válasza:
Rossmann webshop-ból én rendeltem már ilyet. 12,5 érzékenységű, nem hiszem hogy menzesz előtt 6 nappal kimutatja a terhességet. Amúgy a Rossmann-ban azt hiszem 1400 és 1800 Ft közt tudsz hozzá jutni. Szerintem felesleges, mert tudsz olcsóbban is 10-es érzékenységűt venni. Amúgy meg TÉNYLEG várd meg a mensid napját, lehet, hogy most ezekkel a tesztekkel halvány pozit tesztelnél, de ugyanúgy megjönne, mivel kémiai terhességed is lehet. (én most így jártam, mensi előtt halvány pozi, 13 nap mensi késés és mégis megjött) Úgyhogy türelem, tudom nehéz! ;) Sok sikert!
2015. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én dmben vettem predictor earlyt (a doboz másképp nézett ki), így mutatta szeptemberben a pozitívat:

[link]

(T ablak a hcg)


3-4 nappal mensi előtt csináltam a tesztet, de később a nőgyógyász azt mondta a baba biztosan 4-6 nappal előbb fogant, mint gondoltuk, tehát akkor ez 14-16 dpos teszt, a doki igazítása szerint.

2015. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ez nem predictor early teszt, lehet, hogy ők hozták be a saját nevük alatt :) de nem ők a gyártók.

első válaszoló voltam.

ha lesz időm, keresek egy képet erről a first responseról, mert anno a kisfiammal ezt a tesztet használtam.

2015. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

first response tesztjeim:


[link]

[link]

2015. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most már a Dm-ben és rossmannban is ilyet lehet kapni. 1200 ft. :)
2015. nov. 30. 20:08
 10/15 anonim ***** válasza:

és milyen néven fut? :)

a dobozon is ez a teszt képe van? :)

2015. dec. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!