Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap reggel csináltam egy...

Tegnap reggel csináltam egy terhességi tesztet, de eltűnt a második csík? Többi lentebb.

Figyelt kérdés
Tegnap reggel csináltam egy tesztet. 1-2 perc után megjelent a második csík, a férjem is látta. Ez kb.1-2 percig volt látható, azután eltűnt. A csomagolás azt írja,5 percen belül olvassam le az eredményt. Vajon lehetek terhes? Menstruációnál megszokott, de enyhébb hasfájasom van, és szintén enyhe mellfeszülés, vérzés, barnázás nincs. 3 napja kellett volna megjönnie.
2015. nov. 1. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy másik teszttel.
2015. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem a valòban pozi tesztekről sosem tűnt el,még a halványròl sem. De hátha van,aki többet tud segìteni. :)
2015. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj holnap újra. Nekem sem tűnt el soha a csík.
2015. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkepp uj teszt!Ok nelkul nem jon ki a masodik csik csak ugy.Vagy hibas a teszt..
2015. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálj újat, rossz volt a teszt. Az időben megjelent csík nem tűnhet el.
2015. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a biztos, ha csinálsz még egyet. Így még sosem jártam, de persze lehet, hogy a teszt volt hibás, sőt, valószínű, hiszen ha terhes vagy, nem szabadna eltűnnie a csíknak, ha viszont nem vagy terhes, akkor meg sem kellett volna jelennie.
2015. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!