Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz után 1 héttel elkezdem...

Ketteske kérdése:

Menzesz után 1 héttel elkezdem kicsit vérezni. (csak tisztaságit kellett használnom) Pár napig tartott ez a kissé barnás dolog. Mi lehet ez? Bezavarhat ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ovatosan,de kezdhetsz örülni!!!Ugyanis ez barnázás,s terhességnél gyakran előfordul!!!Tesztelj gyorsan!!!Drukkolok nagyon!!!Aztán írd meg,hogy mi az eredmény!!!
2008. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem még ne tesztelj.

nálam is pont ugyanez volt. akkor nem tudtam mi ez, de megvártam a menszit, (illetve azt a napot amikor meg kellett volna jönnie, és nem jött) akkor teszteltem, és akkor is csak halvány csíkocska volt. de volt!

úgyhogy szerintem jó úton vagytok, csak ne légy türelmetlen a teszteléssel.

2008. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a biztató válaszokat, majd megirom, hogy mi lett a teszt eredmény, de még várok egy kicsit.
2008. szept. 12. 15:59
 4/9 A kérdező kommentje:
Lányok segitsetek még egy kicsit, légyszi! Most átlátszó nyúlós folyás lett a barnázásból. Ez mit jelent? Van valakinek ilyen tapasztalata? És hogy lehet ez baba, ha 2 hete megjött?
2008. szept. 13. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a peteérésem egyből,ahogy elmulik a mensim az 5.napon már kezdődik,s a mensi első napjától számitva a 8.napon van!Tehát fel a fejjel,mert v.kinek pont a mensi elött egy nappal van vagy épp alatta!Drukkolok!
2008. szept. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, de ha jobban belegondolok, akkor igazából én nem is tudom, hogy mikor van a peteérésem. Hogy lehet tesztek nélkül megtudni?
2008. szept. 16. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Utoló válaszoló!

Van,aki reggeli hővel ellenörzi,de nekem ez nem vált be.Én a pg 53-at használom,hisz örök életre jó,s 2000ft kb.Ez kimutatja neked,hogy mikor van péd.A mensi első napjától kezdve minden nap nézd meg nyállal,hogy mit mutat(Én a bizt.kedvéért reggel 8 ó.kor és d.u. 16 ó.körül szoktam,inkább 2 szer mintsem becsapjam magam)Ha páfrányos,akkor beindul a peteérésed,s 5 napig akkor egyfolytában elv.az,de ezt ugy is látni fogod,ahogy használod,s,amikor az 5.naphoz érsz az a peteérés napja!Onnantól fogva tudni fogod,hogy Neked mikor van péd!Ha szerencséd van akkor nem csak 5,hanem 9 hón kersztül páfrányos lesz,ami akkor babókára utal!Nekem már most 12 napja páfrányos,aminek nagyon örülök,s remélem,hogy jöv.7n már a teszt is kimutatja,hogy jó a sejtésem!

Drukkolok nagyon!Pussssy

2008. szept. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De jó neked! Remélem én is, hogy babás vagy. Köszi a jó tanácsokat.pussz
2008. szept. 17. 09:13
 9/9 anonim ***** válasza:

1-3-4-s válaszoló!


Reménykedek nagyon és szorítok érted!


Pussy

2008. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!