Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességről lehet szó?

Terhességről lehet szó?

Figyelt kérdés
A párommal megszakítással védekeztünk, októberben kimaradt a menstruációm, vettem egy terhességi tesztet, de negatív lett, azután elmentem orvoshoz, de ő is csak annyit tudott mondani, hogy menjek vissza két hét múlva mert az ultrahangon sem lát semmit, de pecsételő vérzésem volt,egyik nap pirosabb a másik nap már halvány rózsaszín színű. Azóta sem jött meg. Néha érzek kicsi tű szúrás érzést. Ennyi napot még sosem késett, viszont nem érzem, hogy meg jönne hamarosan, mert olyankor nagyon fáj a mellem, de most semmi. Valaki tapasztalt már ilyet? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!
2015. nov. 2. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismételném a tesztet és várnék. Lehet terhesség, persze. Meg sok más is, sajnos. Nekem nem az volt, hanem IR, amikor egyszercsak így jártam. De remélem, nálad inkább baba van, mint betegség!
2015. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!