Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 nappal ezelőtt volt az...

12 nappal ezelőtt volt az aktus csináltam egy Dm tesztet de nem értem?

Figyelt kérdés

Írtak ma antibiotikumot, és gondoltam hogy tesztelek egyet előtte mielőtt be szedem, és menstruációm alatt voltunk együtt, 12 napja.

Kettő doboz tesztet is vettem Intimed, 350 Ft volt, megcsináltam és azonnal egy fehér csík jött ki rajta, rendesen látszik a controll piros csík és egy fehér csík, aztán később a másik tesztet is meg csináltam az is Intimed, de az is ugyan olyan lett.

Ugye negatív mert fehér a csík?


2015. nov. 2. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj ujra egy het múlva.
2015. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fehér csík a reagens helye, ez teljesen negatív teszt.


Az antibiotikumok többségét (penicilin és származékai, mint az amoxicilin pl.) nyugodtan lehet szedni amúgy terhesen is, emiatt eleve nem kell aggódni. Ha babaprojekt van, amúgy érdemes eleve olyan gyógyszereket íratni, amir lehetne terhesen is szedni és akkor nincs varia.

2015. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rá van írva és le is van rajzolva, hogy mikor negatív, pozitív vagy érvénytelen.
2015. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2015. nov. 2. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

??? 12 napja, a menzeszed alatt.


Azt ugye tudod, hogy csak a következő menzesz első napján mutatja ki a teszt? De ha későbbi peteérésed van, lehet, hogy még plusz egy hétig nem.

2015. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves vagy utolsó, jó hogy szóltál mert így nem tesztelek össze. Vissza, akkor meg várom a következő menstruációt.
2015. nov. 3. 07:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Még ha menzesz alatt is volt peteérésed, akkor is beágyazódás, stb stb. Nem mutathatja ki a következő menzesz első napja előtt.


Én pl. 10 napos késésnél teszteltem, és nem kellett negatívba átrakosgatni, meg egyéb hülyeségek, ami most divat. Rögtön pozitív volt.

2015. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!