Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 13. -án jött meg a...

Február 13. -án jött meg a mensim, ergó ha 28 napos a ciklusom,27. -én kellett volna lennie a peteérésemnek. Ma kaptam meg az ovu tesztet, kipróbáltam és halvány csík jött ki. De magyarul, most 13. -án meg kellett volna már jönnie. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Teljesen összezavarodtam. A mensimet csak gyógyszerrel tudom előidézni, vagyis norcolutot írtak fel nekem, szedem azt is, meg iszok teákat is, már kezd beállni a mensim, most valami mégsem stimmel. Nagyon nem értem:(
2010. márc. 18. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha ovuteszt helyett terhességit használnál???
2010. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csináltam... 7-et is... Semmi:(((
2010. márc. 18. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi tüneted nincs?Vagy esetleg doki hüvelyi uh-t nem csinál?

Mert ez tényleg gyanús,hogy a bogyó ellenére sem jön meg...

Esetleg kevés lenne a hcg?

Akartok babót?

első voltam

5+2 hetes km

2010. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnénk...de nem akar sikerülni :(

Most teljesen megzavarodtam amúgy...Uh-t nem csinált az orvos,hanem fél évvel ezelőtt nekem ilyen 3-4 havonta jött meg,elmentem hormonvérvételre, felírta a doki a norcolutot és már lassan kezd beállni.Szerintem még fél év és teljesen beáll a mensesem. De mit jelenthet ez most???

Gratulálok neked.

2010. márc. 18. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:

3-4 havonta jön meg neked magától, és az orvos nem csinál ultrahangot... Ajaj. :-(


Én orvost váltanék a helyedben, és azonnal hormonvizsgálatot kérnék. Valamint elkezdenék hőgörbét vezetni. A Norcolut csak mesterséges vérzést idéz elő, nem normális ciklust, amiben van peteérés, tüszőrepedés, méhnyálkahártya-megvastagodás és normális hormontermelés.

2010. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, régebben így jött meg, de írtam,hogy már nem... Már kezd beállni, már "csak" 3 hetes késést csinál a szervezetem,ha nem szedem a gyógyszert... Saját magamat tettem rendbe. Vettem gyógyteákat, tibeti jógagyakorlatokat végzek. Már 3 orvost cseréltem le, hátha majd a másik a másik többet mond, de mind ugyanannyit mondott. Hogy a szoptató hormonom magasabb...
2010. márc. 18. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi a gratulációt!

Amúgy teljesen egyetértek az utánam szólóval,mert tényleg nem árte a Te esetedben egy teljes kivuzsgálás!Uh meg feltétlen kellene,mert ne adj'Isten,nehogy legyen valami...:(

2010. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom...
2010. márc. 18. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!