Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 tesztet csináltam 2 különböz...

2 tesztet csináltam 2 különbözőt és mindegyiken ott a második csík csak éppen nem rózsaszín egyiknek mintha egy nagyon halvány árnyalata lenne most ilyenkor mi van? Mind a kettő szellemcsíkos?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ott van,akkor ott van,valószínűleg gratulálok :D. A terhesség kezdeti szakaszában csak kevés a hcg hormon,amire a teszt reagál. Vagy csinálj másikat pár nap múlva vagy nézz be dokihoz,addig is vigyázz magadra.
2011. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alaszka ***** válasza:
Nekem az első terhességnél alig látszott a csík. Igen, lehet hogy még kevés a hcg. Pár nap múlva ismételd meg, akkor már erősebb lesz, de azt mondják pozitív irányba nem szokott tévedni a teszt.
2011. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem tavaly 8db terhesség teszt volt extra halvány.. rá 4napra korom sötét :)) valószínű még korai babás vagy :)gratula
2011. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem igazatok van de én félek hogy csak szellemcsík mind a kettőn! Majd ha teszteltem megírom!
2011. nov. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!