Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet h terhes vagyok, de...

Lehet h terhes vagyok, de miert vérzek?

Figyelt kérdés

Kb 2 nap mulva lenne esedekes a menszim. Azt hiszem van egy kis progeszteron hianyom, szoktak lenni koztes barnazasaim. Elegge valtozo a ciklusom, 26 tol 30naposig..

Ovum kornyeken tobbszor voltunk egyutt a ferjemmel. Kb egy hete erosen gorcsolt a hasam 2-3 napig, volt egy kis barnazasom. Ma pedig egyutt voltunk a ferjemmel, ra kb 1 orara megjott... Legalabbis azt hittem.. Jott par csepp ver, raktam be egy betet, de azota is ennyi volt.. Szoval megse jott meg? Altalaban ha megjon a menszeszem, akkor eroteljesen indul, 4 napig tart, es nem szokott abbamaradni.

Talan terhes vagyok? Felek h a progeszteron hiany miatt ha korai terhessegem is van, akkor talan elvetelek.. Mit tegyek? :(



2015. nov. 2. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem pont ilyen.volt a beagyazodasi.verzes :) 10 nappal egyuttlet utan.
2015. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja es azt elfelejtettem, h most is gorcsolgetek picit...
2015. nov. 2. 21:51
 3/5 A kérdező kommentje:
10 nappal az egyuttlet utan van a beagyazodas? Ahh, annyira tanacstalan vagyok.. Nem tudom mi volt ez a barnazas gorcsoles a het elejen, mi ez a kis vér ma delutan... Most megint gorcsolget...
2015. nov. 2. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo!Keresd fel orvosod..ha netan terhes vagy kellene a progihiany miatt gyogyszer.Nem mellekesen megvizsgalna hogy miert verezgetsz barnazol! Tessek orvoshoz menniiiii!!!!! :)
2015. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, a beágyazódás 7-12 napig tarthat és ez alatt bármikor lehet beágyazódási vérzés...de meg is nézetheted a dokival. De szerintem ilyenkor még vagy beágyazódik vagy nem, nem beszélhetünk még valódi terhességről.
2015. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!