Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van vízszerű folyásom?

Mitől van vízszerű folyásom?

Figyelt kérdés
Párommal babát tervezünk. menstruáció előtt vagyok 8 nappal. Pattanások már vannak rajtam, de furcsa módon egész hónapban. Mindig menzesz előtt 3-4 nappal jön elő. Tegnaptól meg olyan vízszerű folyásom van. Úgy tudom peteéréskor szokott lenni, de azon már túl vagyok. Terhesség lehetséges?
2015. nov. 3. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Háát nekem ez volt az egyik jele hogy sikerült a gyermekáldás :)

Körülbelül nekem is menzesz előtt 5-6 nappal kezdődött akkor.

Drukkolok ! :)

2015. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. nov. 3. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, mindenkinek más. Nekem pl. krémes volt a ciklus végen babásan. Peteéréskor amúgy tojásfehérje-szerű hivatalosan, már akinek persze van ilyenje, nekem nem szokott lenni.
2015. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Peteérésnél nekem is szokott fehér színű folyás lenni. Igaz nem erősen de itt ott szokott lenni. Viszont ez a vizes szerű nem nagyon szokott, azért is kérdeztem, mert elég fura számomra. Jövőhéten kiderül :)
2015. nov. 3. 10:07
 5/8 A kérdező kommentje:
babás vagyok
2015. nov. 10. 09:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2015. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neked, gratulálok :))
2015. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. :-)))))))))))))
2015. nov. 11. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!