Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedtem szedek,...

Fogamzásgátlót szedtem szedek, az utolsó gyógyszert október 19 vettem be, de még azóta sem jött meg a menzeszem. Szerintetek ez terhesség?

Figyelt kérdés
nem is kezdtem el így az újabb havi adagot. A gyógyszer szedése alatt 2 napig volt áttöréses vérzésem , ami már többször előfordult, a gyógyszerszedést megelőzően is. Múlt hét közepén teszteltem de negatívot. 2 gyerkőcöm van már. Tüneteim Sokszor fáj szinte minden nap a petefészkem és a derekam, múltkor éjszaka felkeltem hogy hányingerem van és hánytam is, de melleim nem feszülnek mint előző terhességeknél. Dokihoz csak jövő hétre kaptam időpontot, szerintetek ez terhesség, vagy esetleg valami más bajom lehet? Várom segítő válaszaitokat, esetleg hasonló tapasztalataitokat! Előre is köszi
2015. nov. 3. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az abbahagyás után megvonásos vérzésed sem volt?

Egyelőre várj még türelemmel, néha csinálj egy tesztet. Ha pozitív, akkor értelem szerűen doki:)

Ha negatív, akkor 2-3 hónapot várakozhatsz, ilyenkor szükség lehet egy kis időre, míg a szervezet működése helyreáll. Egészen eddig el volt nyomva a peteérés, az ovuláció, gyakorlatilag le volt állítva a ciklus. Nem minden nőnél megy rögtön egyik napról a másikra a visszaállása. Türelem!

2015. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
bevettem rendesen és utána semmi vérzés, ezért is hagytam abba, meg egyébként is fontolgattam hogy nem akarok gyógyszert szedni már. Inkább baba legyen mint valami probléma. Igaz nem terveztük abszolút, de tudnék örülni. :-)
2015. nov. 4. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!