Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Czeizel vitamin vélemény?

Dr. Czeizel vitamin vélemény?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk,így már 3. Hóbapja szedem a czeizel 1-et. Hallott már valaki róla valamit? Vagy inkább térjek át másra? Szinte semmit sem látok róla a neten..... Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 3. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt szedem. Nekem nagyon bevált. :) Nálunk még nagyon új állítólag. Azért nem találsz róla túl sok infot. Külföldön szeretik nagyon. (gyógyszerésznő mondta nekem, nem tudom mennyire igaz)
2015. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Gondoltam én, hogy nem lehet ez olyan rossz vitamin.... Bár eléggé kritikusan állnak hozzá az emberek... viszont czeizel nevéhez fűződik az elevut is nem?! Most a 3. Doboz czeizelnél járok, remélem hogy hamarosan sikerül teherbe esni.
2015. nov. 5. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!