Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Czeizel magzatvédő vitamin?

Dr Czeizel magzatvédő vitamin?

Figyelt kérdés
Van tapasztalatotok erről a termékről? Egyáltalán melyik magzatvédő vitamint ajánlanátok? Nem bírok eligazodni... KÖSZI!
2015. szept. 16. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyira mindegy melyik fajta vitamin.. ez állítólag nem okoz olyan sűrűn hányingert mint az elevit vagy a gravida. Ismerősöm a gravidat erre cserélte le, meg volt vele elégedve. Én femibiont szedtem, ezt nem próbáltam, de tényleg mindegy, ugyanolyan vitaminok vannak benne. Bármelyik jó amelyik nem okoz hányingert.

Egyébként ebből az egyest 12 hetes korig, utána pedig a kettest jó szedni.

2015. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezt szedtem, mert a gravidától rosszul voltam. Semmi probléma nem volt vele, a picúr is teljesen egészséges, én csak ajánlani tudom.
2015. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem supradynt "kellett" szednem, mert pajzsmirigy alúlműködésem van és nem szedhettem olyat amiben jód van. De normál esetben szerintem szinte mindegy, csak az változó hogy melyikben milyen arányban vannak a cuccok. Anno az első terhességemnél mikor még nem volt pm gondom az orvos a gravidát ajánlotta. Nem voltam rosszul tőle csak egyszer mikor éhgyomorra vettem be.
2015. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Picsusz ***** válasza:
Én is ezt szedem az elejétől kezdve,és teljesen meg vagyok vele elégedve.Nem vagyok tőle beteg.Én csak ehhez ragaszkodtam!
2015. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Te hol szerezted be?
2015. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!