Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzeszem késik szombat óta,...

Menzeszem késik szombat óta, vettem tesztet. Ennyi nap után ha napközben tesztelek kimutatná, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem mennék el 6 órán keresztül pisilni mintha éjjel lenne és aludnék (micsoda trükközés) és este tesztelnék pontosabb lenne a teszt? Nem tudnék reggelig várni, ezért szeretném még ma megcsinálni, de csak akkor ha ilyenkor is pontosan mutatná az eredményt.
2015. nov. 4. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Így van, csinálj jó sűrű pisit, szerintem jó eséllyel kimutatja ma is. :)
2015. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem délben 2 órai pisi visszatartas után leugrott a 2 csík. Aznapra nem vártam. :-)
2015. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval ennyi idő után ha nappal tesztelek egy kis pisivisszatartással akkor pontos eredményt kapok? Néztem a méhszájpozíciómat is, és eléggé fent van, de nincs sok folyásom mint terhességnél, pedig az is egy jel korai terhességnél. Teljesen össze vagyok zavarodva, mert a testem ellentmondásos saját magával...
2015. nov. 4. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Már öt nap eltelt. Simán tesztelhetsz bármikor. Nekem öt nap után esti vizeletből enyből látszódott. Szurkolok!
2015. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem mert már nagyon kellett mennem pisilni. Negatív lett. Utoljára két hete voltunk együtt a párommal (beteg voltam eddig és nem volt hozzá kedvem). Ha akkor teherbe estem volna akkor most biztos pozitív lett volna, szerintem. Fel vagyok puffadva és mintha a hasamra feljött volna 1-2kg, de az is lehet, hogy ez mind a pms miatt van.
2015. nov. 4. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelj. Ha van baba már mutatnia kéne ennyi késésnél. És persze várunk a fejleményekkel :) 9hkm
2015. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok :) ahogy nézem egyszerre írtunk :) Sajnálom...viszont fel a fejjel megy a drukk :)
2015. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!