Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HIsztek abban, hogy az Lh...

HIsztek abban, hogy az Lh teszt vizeletből már későn mutatja ki a tüszőrepedést? MIkor + a teszt, akkor már lehet meg is történt az ovuláció?

Figyelt kérdés
Írjatok példákat, hátha csak téves információ. Nagyon sok helyen olvastam, hogy vérből hamarabb kimutatja és mire eléri azt a szintet, hogy a vizelet is kimutassa már rég lemaradunk róla.
2010. márc. 18. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt én is szeretném tudni. Tegnap voltam ultrahangon, miszerint már megtörtént a tüszőrepedés, valószínű aznap,vagy tegnapelőtt. Viszont a Gabriel LH tesztem ma lett pozitív, miszerint még ezután lesz ovuláció. Ezt már tényleg nem értem.
2010. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan erről beszélek.. nem értem én sem. sajnos keveset tudunk együtt lenni, ezért használom a tesztet, aztán lehet hogy nem is jót mutat.. még esetleg tapasztalat aki pont akkor volt csak együtt amikor pozi volt a teszt?
2010. márc. 18. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban nekem is (ciklus.hu szerint) akkor volt PÉ, amikor este + lett az ovu teszt:) Én is utána néztem és ugyanezt olvastam. De mégis sokan vannak, akiknek így sikerült. Sőt! Az orvosi lexikonban azt olvastam, az lh csúcs a tüszőrepedés után 24 órával a vizeletből kimutatható. Szóval én sem értem...
2010. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és mi csak az első negatív napon hajnalban tudtunk együtt lenni...és semmi. Sajnálom, csak negatív véleményt tudok írni.
2010. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek benne. Ez azt jelentené, hogy az LH hormon csak 24 órás késéssel jelenne meg a vizetelben.


Ezzel szemben itt egy tesztsorozat: [link] Ha megnyitjátok, láthatjátok, hogy az illető nő tesztelt reggel, délben és késő délután, több napon át. Pozitív tesztje két napon keresztül volt késő délután. Ugyanaznap, csak 4 órával korábban még negatív volt a teszt.


Ez azt jelenti, hogy 4 óra alatt kimutathatóan megnövekedett a VIZELETBEN az LH hormon mennyisége. Nem kellett hozzá 24 óra.


Ettől függetlenül szerintem előfordulhat és elő is fordul, hogy este pozitívat tesztelsz, és még aznap megvan az ovuláció. MInden további nélkül. Nem kötelező, hogy az ovu csak másnap vagy harmadnap következzen be.

2010. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval teljesen egyetértek. A tapasztalatom szerint a + teszt nálam MINDIG megelőzte az ovut. (Hőmérőztem is, és a jeleket is figyelembe vettem) Sajnos attól még hogy jókor vannak együtt a párok még nem biztos semmi sem.
2010. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, azt elfelejtettem az előbb, hogy 6 hónapja használom, mert mi se tudunk gyakran összebújni. 2x sikerült, csak sajna nem maradt meg. A lényeg, hogy a kérdésedre válaszoljak, szerintem jól működik, ne ess pánikba. :)
2010. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


2 napi full pozi Lh teszt utáni 1.negatív napon esett közületek valaki teherbe? Mi most ekkor próbáltuk. És gyanítom, hogy most nekem is a 2. pozi napomon volt a tüszőrepedés. Utána voltunk együtt csak reggel és este, tehát már a negatív napon.


Várom a válaszotokat!

2017. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!