Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step terhességi csíkon...

One step terhességi csíkon mindig lászik halvány 2. csík?

Figyelt kérdés

Tegnap 11.dpo teszteltem egy nagyon halvány pozit secret baby teszttel. Sok helyen olvastam,hogy nem megbízható és álpozitívat mutathat.


Ma megjöttek az one step tesztjeim(zöld végű) Megcsináltam,de negatívnak láttam,majd kicsit messzebb tartottam magamtól és láttam a 2.csíkot. Olyan halvány,hogy fotózhatatlan és ha akarom látom,ha nem akarom nem látom. Most ezt mire véljem? Milyen erősségű az one step?


2015. nov. 4. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
One stepből is van 10-es, 25-ös, rajta van a zacskóján. Én amúgy nem tartom jó tesztnek, ugyanabból a pisiből a 10-es (!!!!!) One step sokkal halványabb lett, mint a 25-ös Facelle vizeletsugaras. 14. Dpo körül voltam akkor.
2015. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt rajt 2 csìk, amikor nem voltam terhes...
2015. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!