Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 9 dpon halványan pozi...

Ha már 9 dpon halványan pozi lett a tesztem az jelenthet iker, vagy méhen kívüli terhességet?

Figyelt kérdés
Nemvárt előtt 2 nappal már full erős pozit teszteltem, a peteérés dátuma 100%. És 9.dpon is már jól látható de halvány tesztem volt.

2015. nov. 4. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam az miatt volt, hogy kiderült amit én pének hittem az valójában 6 nappal előbb megtörtént vagyis előbb fogant.
2015. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Persze elofordulhat, de ez igy onmagaban nem jel.

En peteeres utan tiz nappal delutan pozitivat teszteltem (egyertelmu volt) es eleve azert teszteltem, mert furcsqn ereztem magam. (Elszedultem futas kozben, fajt a mellem, gorcsolt a mehem, stb.)

Nekunk is eszunkbe jutott az ikerterhesseg, de 8 hetesen uh-n egyertelmuen egy embrio latszott.

Nekem a peteeresem sem korabban volt, tudom hogy mikor volt. Valamiert hamar beagyazodott szerintem, vagy erosebben indult meg a hcg termelodese.

2015. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hamar pozitívak lettek a tesztjeim. Első terhességemnél a nem várt előtt 4 nappal halvány, de egyértelmű pozitív tesztem volt (már nem tudom az hányadik dpo volt), a második terhességemnél 9. dpo- n teszteltem először, és az is egyértelműen pozitív volt. A tüneteim is mindkét lányomnál nagyon hamar jöttek. Én is mindkét esetben gyanakodtam ikrekre, de szerencsére mindkettő egyes terhesség volt. Így is alig fértek el bennem. :)
2015. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én nagyon félek az ikrektől :D komolyan. Kiskorom óta rettegek tőle, mert a családban elég gyakori.
2015. nov. 5. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha elg gyakori, akkor azert nagyobb ra az eselyed, azt mondjak, hogy az anyai agat kell inkabb nezni.

Nalunk nincs iker a csaladban sehol, de a masodik terhessegem ikernek indult, de az egyik baba elhalt.

Most a harmadik babaval 10. Dpo-n pozitiv lett a teszt, kicsit izgultam, hogy nem-e iker, en is utanaolvastam enne. De 8 hetes uh-n egy baba volt. :)

Most lesz a 12 hetes, gondolom most is egy lesz.

A 2. valaszolo voltam.

2015. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!