Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerekrol almodom, de a...

Gyerekrol almodom, de a ferjem nem szeretne meg egyet?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfogadni, hogy teso nelkul nol fel gyerkocunk, viszont ferjem nem akar masikat. Jo viszonyban vagyunk, elvalni emiatt nem fogunk.Tudom, ha veletlenul megis terhes lennek, nagy nehezen de, elvallalna. Nem szeretnem, egy eleten at banni, hogy nem lett meg egy gyerekunk.Csak ragodom rajta, de ferjem, nem valtoztat velemenyt.

2015. nov. 4. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

nem lesz lelki nyommer mert egyedül nő fel!

te csak tesót akarsz a meglévőnek?

2015. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem csak tesot szeretnek, hanem meg egy babat
2015. nov. 4. 15:36
 3/19 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés? Ha nem akar, ne ess teherbe. Gyereket akkor kell vállalni, ha mindketten akarják.
2015. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Probald rabeszelni, mast nem nagyon tudsz.
2015. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nagyon nyomaszt a kerdes, sokat ragodom rajta.nem tudom elfogadni, hogy ha o nem akar, akkor ne legyen.ez nem olyan egyszeru.nekem sokat jelentene meg egy baba es nagyon szeretnem.
2015. nov. 4. 18:03
 6/19 anonim ***** válasza:
Annyira akarod, hogy a hazassagodatis kockára tennéd érte a már meglevő gyereked életével együtt? Nem akkora móka egyedülálló anyának vagy elváltozás szülők gyerekének lenni
2015. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk ugyanez a helyzet, én is annyira szeretnék még babát, van egy kislányunk, de a párom már nem akar több gyereket, viszont én akárhogy próbálom elnyomni magamban, nem megy, könnybe lábad a szemem, ha meglátok egy kismamát. Igazságtalan, hogy az egyik fél azt mondja akar, a másik, hogy nem, és miért annak a másiknak legyen meg az akarata és aki meg szeretne babát mondjon le a vágyairól. Természetesen mi is ugyanúgy élünk együtt és szeretjük egymást, így is hogy a párom nem akar, de nehéz elfogadni. Sajnos csak próbálhatsz rá hatni, hogy ha szeret akkor gondolkozzon el a dolgon, adj neki időt, hátha...
2015. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igazságtalan, hogy az egyik fél azt mondja akar, a másik, hogy nem, és miért annak a másiknak legyen meg az akarata és aki meg szeretne babát mondjon le a vágyairól. - nem kell lemondanod róla, lehetsz terhes, felvállalva, hogy elhagy a férjed. Ennyi.
2015. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha valkit azert hagy el a ferje mert meg egy gyerek erkezne a csaladba hat...az a ferj nem is szereti igazan azt a not! Ez csak az en velemenyem..
2015. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy nem hagyna el, viszont azt is tudom, hogy nem akar meg egyet. Nagy lelki vivodas ez szamomra, mert en tenyleg nagyon szeretnek meg babat.
2015. nov. 5. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!