Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. dpo-n halvány kétcsíkos...

6. dpo-n halvány kétcsíkos ovuteszt,7. dpo-n erősebb kétcsíkos ovuteszt reggeli vizeletből. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy korai, ezért jósteszt. Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2015. nov. 5. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Jósteszt 6. dpo-n? Szerinted meg tudja jósolni a petesejt vándorlását a méh fel?
2015. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mandiga ***** válasza:
Semmit nem jelent szerintem. Sőt, ha pozitív a nemvárt elött, még az sem biztos. Nekem holnap kell megjönnie, és ez a 8. napom, hogy pozi az ovuteszt, a hcg teszt pedig negatív, úgyhogy babás nem vagyok. Nem értem az egészet, mondjuk az én ovutesztem david 15-ös. Múlt hónapban nem volt ilyen. Valakinek bejön, valakinek nem, azért folytasd a tesztelést a reggeli első vizeletből minden nap. Drukkolok. :)
2015. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyonyoruen mukodott az ovuteszt jostesztkent, de en csak nem vart elott nehany nappal kezdtem, talan a 10. Dpo-n az elsot, ra 2 napra meg egyet, aztan nem vart reggelen az utsot, ami full pozitiv lett.
2015. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Magdika84 válasza:
ovuteszt 2 csik és a hömérsékletem 36.4 ez mit jelent??? akciózni kell ? :D
2017. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!