Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehetek terhes ha...

Vajon lehetek terhes ha menszesz utan voltunk egyutt a baratommal?

Figyelt kérdés
2015 -10/20-án jött meg a menszeszem es 24-ikén már alig volt és 25 26 27 ikén voltam együtt a barátommal általában 28-naposak a ciklusaim de nem mindig nem tudom lehetek e igyis terhes az ovulacios naptart nezegettem de elvileg 31iken lenne a pém. Megköszönném ha segítenétek :) azota eltelt egy hét de nagyon szúr a hasamba és görcsöl is néha és nagyon fáradt vagyok álmos és hányingerem van a cigitől nem tudom elszivni egy hét alatt nem lehet ilyet érezni tudom de ez van:) köszönöm a válaszaitokat:)
2015. nov. 5. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkét gyermekünk így fogant. 28 napos ciklus mellett, 6. és 7. ciklusnapi együttlétekből.
2015. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vagyis lett volna a pém elnézést
2015. nov. 5. 10:22
 3/8 A kérdező kommentje:
de jo :) örülok
2015. nov. 5. 10:22
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon örülnék ha az lennék
2015. nov. 5. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy aki nem szeretne babát ez nagyon veszélyes időzítés mert pl nekem 10. ciklusnap volt pém azaz 7. napi együttlét is jó lett volna (igaz direkt aznap is voltunk együtt), de így, hogy szeretnétek a babát meg nem a legesélyesebb ha kihagyjátok a naptári ovu idejét, de természetesen lehetséges.
2015. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezzel aza problema hogy dolgozik németben és csak 3nap van ide haza nagyon rossz neki is igy hogy nincs velem de hala az egnek hogy jovohonapban mar itthon fog dolgozni es nem kell neki kimenni. hat remelem hogy azert ezis sikert bizonyit majd mert ugy tom 3napig eletkepesek a spermiumok:)
2015. nov. 5. 10:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, de általában aki gyereket akar, az már régen nem a "barátjától" akar, hanem a "párjától".

Másrészt pedig, ha gyerekkel próbálkoztok, a cigit már éppen ideje lett volna letenni...

2015. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam a ciklus 5. napján fogant, tehát épp elmúlott a mensesem :D, tudtam hogy csak akkor mert elutazott 3 hétre :D, így esélyünk sem lett volna együtt lenni.
2015. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!