Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mikor mutatta ki a...

Nektek mikor mutatta ki a teszt a terhességet? Voltak olyan tüneteitek mint mensi előtt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
15. DPOn teszteltem először,akkor már jòl láthatò pozitìv volt,nem kellett a csìkot keresni. Előtte 2-3 nappal volt először enyhébb mensi tünetem,azt hittem meg fog jönni. De szerencsére nem :)
2015. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jó neked! Gratulálok! Bárcsak nekem se jönne meg...!!
2015. nov. 5. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemvart napjan tesztelteltem reggel..halvany pozi lett egyertelmuen. :) Ez kb 13.-14. dpo lehetett.
2015. nov. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. úgy volt, mint az elsőnek, 2-3 nappal a nemvárt körül voltak menzesz szerű, de kicsit eltérő tünetek, 12./13. Dpo-n lett először nagyon halvány, de azért látható pozitív, 14/15.-en egy másik teszt(facelle) pedig szép erős pozi.
2015. nov. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15. Dpo-n teszteltem halvány pozit, semmi különösebb tünet nem volt.
2015. nov. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit fájdogált a hasam, azt hittem meg fog jönni. Az egyetlen, ami más volt, hogy nagyon izzadtam, pedig enm vagyok izzadós. Nemvárt napján barnázás, másnap nagyon erős pozi teszt :)
2015. nov. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos ma reggel megjött....
2015. nov. 6. 08:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nem várt napján reggel lett pozitív de előtte mar feszült a mellem az erek átlátszottak olyan álmaim voltak amik előtte soha mondhatom rémálom is és olyan is amiben régen eltemetett dédi ez lattam. Jah és alegfurcsabb minden fogam fájt az alsók felsők egyszerre. Folyásom is volt a beágyazódás idejében sárgás utána bő inkabb átlátszó. El is mentem a fogorvoshoz higy csináljon vmit de mondtam lehet terhes vok, mondta várjuk meg...! Azóta 33 hetes vok. Arra is gondoltam azert lehettek ilyen erős szokatlan tuneteim mert iker terhességnek indult de a 8 heten elhalt az egyik baba. Nem tudom minden esetre vannak akik érzékenyebbek es jobban megérzik ezeket...... Drukkolok neked.

2015. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

13. dpo-n igaz hogy halványabban mint a kontroll csík, de látszott, még a férjem is látta pedig totál bevolt gyulladva a szeme :D

Nálam pont hogy nem volt tünet, én mindig barnázok mensi előtt 3-4 napot, s most semmi.... nah innét kezdtem gyanakodni, és a teszt be is bizonyította. Egyébként hétfőn volt ez, s tegnap már szép erős 2. csíkom lett :D

2015. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!