Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutatja ki a teszt a...

Mikor mutatja ki a teszt a terhesseget?

Figyelt kérdés
Mikor mutatja ki a teszt a terhesseget? Oktober 11. -en volt peteeresem. Egyutt is voltunk aznap.20. -an egesz nap gorcsolt a hasam, es hanyingerem is volt, delutan pedig egy nagyon keves elenkpiros verzesem volt ( beagyazodas? ) 27. -ere holnapra nem varom, ma teszteltem, de negativ! Lehetek meg terhes? Mert akkor nem ertem a verzest, a gorcsoket 20. -an es a sok hanyingert! Nagyon szeretnenk ha baba lenne! Szerintetek?
2015. okt. 26. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mar mutatta volna.Vard meg hogy kessen par napot igy nem csalodsz.Azert megy a drukk majd ird meg. :)
2015. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem két nap menzesz-késénél kimutatta. (hétfői napon kellett volna megjönnie, kedd reggel erős pozitív tesztem volt)


"Mert akkor nem ertem a verzest, a gorcsoket 20. -an es a sok hanyingert! " -> annak a hányingernek semmi köze a terhességhez... az már jóval a teherbeesés után jelentkezik (nekem 6. héttől volt hányinger)

2015. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!