Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a Amazon-t...

Mennyire megbízható a Amazon-terhességi gyorsteszt?! érzékenysége: 25mlu/ml

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

25mlu/ml érzékenységű teszt jó szokott lenni nemvárt után +1-2 nappal, de az említett tesztet nem ismerem. És tapasztalatból mondom hogy nem mindegyik tesztnek egyforma erősen jelenik meg a csík - még a kontroll csík sem.

Én Medi-lab tesztet használtam. teljesen megbízható. A sok negatív után nagyon nagyon egyértelmű volt amikor végre sikerült a baba - pozitív teszt vele.

2015. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, az Amazon ennyifélét árul. Nincs olyan, hogy "Amazonos" teszt. Ezek közül melyikre gondoltál.

2015. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam [link]
2015. nov. 6. 11:24
 4/4 DDenisa válasza:
Az Amazon teszt az egyik legézékenyebb, 10 mlU.Nekem abszolút bevált, halvány de egyértelmű csík lett nemvárt előtt 3 nappal. Másnapra erősödött. A többi akkor még semmit sem mutatott.
2017. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!