Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maria Romed terhességi gyorste...

Maria Romed terhességi gyorsteszt megbízható, most várandós vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Már késik egy ideje (Június 7-re nem vártam), de volt némi barnázásom, ma reggel csináltam egy tesztet (Maria Romed) és pozitív lett. Ma vettem mégegy tesztet (Gabriel) és mikor hazaértem megcsináltam, de kicsit véreztem. A teszten pedig nagyon nagyon halványan van ott a második csík. Most meg fog jönni? A reggeli teszt átvert? Mi a véleményetek?
2009. jún. 18. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem terhes vagy, de ha jobban vérzel mindenképpen menj dokihoz, mert nehogy elz miatt elveszitsd a babát:)
2009. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja amugy ha délután csináltad azért lehet halványabb a csik, nem elég sürü pisi volt.
2009. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod:-)
2009. jún. 18. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ott a baba. De sürgősen menj orvos nehogy valami gond legyen. Vigyázz magadra és a babára.
2009. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy baba van! Viszont a vérzés nagyon rossz, mindenképp menj dokihoz, akár ügyeletre is, még az éjjel!!!

Hidd el, tapasztalatból beszélek!

2009. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem mentem el dokihoz, mert azóta nem véreztem, csak halvány barna folyásom volt, de az sem sok. Én is jártam már úgy a múlt hónapban, hogy volt két halvány pozi tesztem és megjött, gyorsan el is mentem orvoshoz, de azt mondta, hogy nics baba és nem is volt. Remélem, ha most van, nem lesz semmi gond. Várok még egy kicsit és csinálok majd mégegy tesztet. Mégegyszer köszi a válaszokat.
2009. jún. 19. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!