Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Gabriel terhességi gyorstesz...

A Gabriel terhességi gyorsteszt ami a nap bármely szakaszában alkalmazható, az mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

kb 3 hete voltam együtt a párommal (..megszakításos együttlét..) és rá kb 2 héttel a megnyugtatásomra csináltam egy ilyen Gabriel terhességi gyorstesztet ami a nap bármely szakaszában alkalmazható, és amikor megvettem akkor aznap délután meg is csináltam..negatív lett az eredmény!

Viszont ma reggel (4 nappal a teszt elvégzése után) hánytam..a húgom asszem 4 v 5 nappal ezelőtt elkapott egy hányós-hasmenéses vírúst..szerintetek..?! :S Reggel hánytam(hasmenésem nincs)..hányás után már nem voltam rosszul, már semmi bajom...elvileg 11, 12.-e körül kell megjönnie a mensesemnek! Ti mit tennétek? várjak a hét végéig hátha megjön, vagy csináljak még 1 tesztet? :S


2009. febr. 9. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj még egyet.
2009. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt használtam egyszer,pozitívat mutatott,de kétség maradt bennem,csináltam egy másikat,ezeket mind délután,és az azt mutatta,h negatív.Meg is jött a mensim másnap.

Mondjuk két hónap múlva pozitív lett az a másik fajta,és azóta van egy hat hós kisfiam:)

Szerintem vegyél egy másikat,tudom ilyenkor nehéz várni a mensire:)

2009. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél Clearbluet, ha terhes vagy az már ki fogja mutatni. Gyógyszertárban 1500 Ft, DM-ben 1700 Ft.
2009. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Gabriel még sosem hazudott, de ha megnyugtat inkább csinálj egy másik fajtával is.

2 gyerek anyukája

2009. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!