Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step tesztet használókat...

One step tesztet használókat kérdezem. Szoktátok látni a második csík "helyét" a teszten?

Figyelt kérdés
Valami van rajta, de nem tudom eldönteni, hogy rózsaszín-e vagy csak a csík helye. Fotózni nem tudom, annyira halvány.
2015. nov. 6. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. vagy van rajta csík, vagy nincs. Én sajnos eddig még sose láttam rajta második csíkot...kivéve persze az ovu tesztet.
2015. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kb nagyítóval kell néznem, hogy lássam. De azért kérdem, mert eddig nem láttam rajta ilyet.
2015. nov. 6. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is most ezt használtam és szintén nagyítóval kellett tegnap nézni,mára valamivel erősebb,de még mindig halvány,míg az x-epil szép erős :)
2015. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Amikor nem volt baba, akkor mindig hómező volt. Én még életemben nem láttam "szellmcsíkot",vagy "száradási csíkot"
2015. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Hányadik dpo-n vagy? Nekem ez a one step teszt 10-es. Te is azt használsz?
2015. nov. 6. 18:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Te tudsz feltölteni képet a nagyítós tesztedről? :)
2015. nov. 6. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:
A one stepnél látszik a csík helye ha negatív, akkor is. Tapasztalat. Sajnálom... esetleg tesztelj 2-3 nap múlva. Ha pozi, akkor nem fogsz kételkedni, ha halvány is, akkor kifejezetten rózsaszín!
2015. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Sajnos az első teszteket kidobtam már. 12.dpo-n csináltam az elsőt,azon nagyon hunyorognom kellett,hogy lássam,13.dpo kicsit jobb volt,de még így is fényképezhetetlen.Ekkor csináltam x-epilt,amin egyértelmű volt,mert elég erős lett a 2.csík. Mára 15.dpo már az one step-en is egyértelmű,de korántsem egyforma a két csík.

Igen,10-es..de míg más teszten szép erős a csík,ezen még mindig halványka. Próbáld meg az x-epilt. Hányadik dpo-n vagy?

2015. nov. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt... Párszor megtréfalt. Azt hittem pozitív pedig csak árnyék volt. Nekem most olyan van, hogy ha oldalról nézem a tesztet rózsaszín a tesztcsík végénél. Nem tudom mennyire érthető... 😊 Van még teszted holnapra?
2015. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mandiga ***** válasza:

Nekem van One Step halvány pozi képem. Nem tudom hányadik dpo lehetett, szeptember 17-én jött meg a mensim ami 25 napos, következő mensi elött csináltam 4 nappal ami október 12-én volt. Nekem úgy volt, hogy első nap pozi, másnap nega, harmadnap pozi, negyedik nap nega és megjött. Nem tudom mi lehetett.

Ebbe a hónapba meg csak pozi LH teszteket nézegetek, és most 2 napja késik, hcg teszt negatív. Nagyon sok One Step tesztet elhasználtam már, de szellemcsíkosat még nem láttam. Drukkolok neked. :)


Íme a kép:


[link]

2015. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!