Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már pozitívnak számít?

Ez már pozitívnak számít?

Figyelt kérdés

[link]


A felső kettő az tegnap délutáni, és az alsó ma reggeli. Élőben jobban látszik a vonal, nem szürke és nem hajszál vékony. Tegnap a doki látott petezsákot, de még nagyon korai szerintem, mert még van egy hetem a nemvártig. Ti is látjátok a második csíkot? Ez már pozitív szerintetek?


2015. nov. 7. 08:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
várd ki azt az 1 hetet, akkor mutatja ki, ha kimarad a menstruációd.
2015. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Számomra az a biztos, amikor késik es eros 2 csík van.
2015. nov. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egyiken sem látok halvány másodikat.Még szürke száradásit sem,amit esetleg össze lehet keverni halvány rózsaszínnel.
2015. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon halvány, de élőben ott van. A képen meg a felső kettőn jobban látszik szerintem.
2015. nov. 7. 08:38
 5/21 anonim ***** válasza:
A felso az pozi gratula :)
2015. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Totál negatívnak látom az összeset. Egy egyértelmű pozitív tesztre nem kell rámagyarázni a 2. csíkot.
2015. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Igaz, a teszteknél a halvány is pozitív. De csak az a halvány csík, amit szabad szemmel hunyorgás nélkül is jól kivehetően messziről és életlen képen is látsz. Ha tényleg pozitívvá válik, hidd el nem kell megerősítést kérned az oldalon! Az olyan tuti biztosan látszik!

Ha még nincs itt a mensi ideje fölösleges tesztelgetni! Várd ki még azt az egy hetet! Ha tényleg látott valamit a doki akkor 1 hét múlva két borzasztó erős csíkod lesz! Addig meg úgysem tehetsz semmit! Szurkolok!

2015. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát, én látok valamit, de ngyon-nagyon halványan. Szerintem ez 2 csík lesz, csak életlen a kép. Az orvos viszont nem értem, hogy láthattat ilyen korán a petezsákot.... Nem lehet, hogy legalább néhány nappal előbb fogant a baba? Bár akkor meg a tesztnek kéne erősebbnek lennie... :S

Minden esetre nagyon drukkolok, hogy tényleg baba legyen! Aztán majd írd meg 1 hét múlva, hogy mi újság!

2015. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Mindhárom teszt teljesen negatív.

És kötve hiszem, hogy 1. az orvos 1 héttel a menzesz előtt petezsákot lásson, mert az már kb. 5 hetes terhességnek felelne meg, 2. ha netán meg mégis látott volna petezsákot, akkor már a tesztnek egyértelműen pozitívnak kéne lennie.

Nekem 3 napos késésnél délutáni tesztből piszok erős pozitív tesztem volt, rá pár napra voltam orvosnál és akkor látott petezsákot!

2015. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért hazudnék, hogy látott petezsákot. Hidd el, én is meglepődtem, és nem igazán értem, hogy hogyan lehetséges ez. Úgy tudom, hogy petezsákot minimum 4+3 hetes terhességnél látnak, és én még csak a 3. hét elején lennék. De a doki azt mondta, hogy az petezsák. Így nézett ki, mint ezen a képen, csak 1 db volt belőle, nem 2:

[link]


Azt mondta az orvos, hogy ebből még bármi lehet, és visszarendelt 2 hét múlva. Amúgy meg az endometriumom vastagsága is terhességre utal, 15,7 mm-rel, illetve a megnagyobbodott méh is.

Szóval örülnék, utolsó, ha nem neveznél hazugnak. Ja és csak mert neked olyan volt a teszted/UH-d/stb az nem azt jelenti, hogy mindenkinek olyan lesz.

2015. nov. 7. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!