Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertörténetek érdekelnének,...

Sikertörténetek érdekelnének, amikor már feladtátok és akkor jött a baba?

Figyelt kérdés
Eléggé magam alatt vagyok, hogy megint nem jött össze, gyógyszerek segítségével sem. Mostmár tényleg le akarok erről mondani, ez a téma lassan megöli a minden napjaimat.....velünk minden rendben, másfél ève nem jön....
2015. nov. 7. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6 evig nem jott a baba ! Gyogyszer nekem se segitett csak a meddosegi centrumban a szuri :) Azert nem jon a baba mert akarod nagyon..plane ha minden rendben van.Majd mikor pont nem gondolnad akkor kopogtat a golya ;) Azota szuletett 3 gyerekem.
2015. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok a gyermekeidhez! Segíts kérlek, hogyan tereljem el a figyelmem erről a témáról?
2015. nov. 7. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen :) Nagyon nagyon nehez elterelni! Hiaba vigasztalt ferjem csalad .Kerestem egy masik "celt" magamnak.Rengeteget dolgoztam nem is erdekelt a baba tema a vegen mert mar elkonyveltem nekem nem lehet baba! Mikor 4 hete kesett a verzesem se gondoltam,hogy terhes vagyok.Felkerestem az orvost hogy hozza mar meg a verzesem.Megvizsgalt kezzel es mondta itt bizony baba van.Majd lefordultam az asztalrol :D Valamit talalj magadnak ami lekot...erdekel es motival.Felejtsd el a peteerest stb stb.
2015. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miből gondolod, hogy minden rendben?/Milyen vizsgàlatokon estetek àt?
2015. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Új hobbi, ami tényleg szerelem? AMi lefoglal?
2015. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen..kell valami mas elfoglaltsag is a mindennapi agyalason kivul.Hogy jaj ez most ovu? Most szurka?Most mi lehet bent? Nem segit...
2015. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi is 6 évig vártunk. Két méhműtétem és több inszeminációm is volt. Majdnem elváltunk...aztán beletörődtem, hogy nekünk nem lesz gyermekünk.

Találtam egy új, kreatív elfoglaltságot, elvégeztem egy tanfolyamot. Már egyáltalán nem tartottam számon a ciklusaimat, be se léptem többet a ciklus.hu- ra.

Aztán spontán teherbe estem, annyira hihetetlen volt! :) Már majdnem másfél éves a kislányom. :)


Kívánom, hogy nektek is sikerüljön!

2015. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdező tudom h nm könnyü.

Na én is elmesélem a történetemet.

Gondold el 5-évig probbálkoztunk a babával de minden hónap sikertelen volt.

Belefáradtunk.

Elmentünk debrecenbe a lombikra ott is kettő sikertelen a harmadik nekifutás sikerült 3-rom kis picurt kaptam de sajnos 8-hetesen elveszitettem őket 😿😿😿

Na azt mondtam h itt van vége hallani sem akarok a terhességről teljesen le tettem róla étük a minden napi életünket boldogan.

És 4-hónap után csoda történt spontán teherbe estem éy egy egészséges 4-kg os fiam született.

2015. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez adott egy kis biztatást. Mostanság különleges sütik sütésével foglalkozom. Házat is most akarunk venni...szóval most ez a hónap úgy fog telni, hogy semmit se fogok szedni, mérni vagy tesztelni. Ha nem leszunk együtt középidőbe akkor nem leszünk. Nem érdekel!!!
2015. nov. 7. 17:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Jol teszed :) Ha radtor a gondolat irany a konyha es keszits finom sutiket ;) Azert majd ird meg ide mi lett veled :)
2015. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!