Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hcg Line kazettás teszt...

Hcg Line kazettás teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Kb 29 napos a ciklusom, ma furán éreztem a cigaretta illatát, gondoltam próbálok egy tesztet, vettem a gyógyszertárban hcg Line kazettás meg is csináltam és egy perc kb és halvány lett, én ezt nem értem még sok idő van menstruációig, október 19 jött meg, de be vallom őszintén hogy. Október 21 együtt voltam a párommal lehet abból az együtt létből sikerült????

Köszönöm szépen a segítséget.


2015. nov. 7. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! En mult honapban 2 ilyen kazettasat csinaltam es mindketto fals pozitiv lett :/ Ebbol a fajtabol ismeteltem de tesztcsikossal az negativ lett.Se szaradasi csik se semmi megteveszto nem volt rajta :)
2015. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint meg bizhatatlan? 😟
2015. nov. 7. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia.Én is olyannal teszteltem nekem egyből kijött a második volal.Másnap megint ezzel a márkával de a tesztcsíkos változatával mert csak ez a márka volt a gyógyszertárban az is szép erős lett.Mai napig rajta vannak a csíkok a teszteken.Üdv 20 hetes kismama.
2015. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy megbizhatatlan csak hajlamos a fals pozira..benne is van a tajekoztatoban.Plane,hogy neked meg nem kesik a verzes ha jol ertettem :) Javaslom probalj masfajtat :) Sok sikert drukk! Majd ird meg mi lett.
2015. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Holnap ismételek tesztet és meg írom.
2015. nov. 7. 18:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Rendben! Sok sikert :)))
2015. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem is szokszor becsapott, fals pozitív lett... Sima tesztcsík sokkal jobb, x-epil, Facelle
2015. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna hogy ilyen megbízhatatlan ez a hcg Line teszt :-o
2015. nov. 7. 20:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Csinaltal uj tesztet kerdezo? :)
2015. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen kettőt is, az egyik Intimed negativ, a másik gabriel halvány, olyan mint a hcg Line. Már nem értem?!
2015. nov. 8. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!