Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék! Utólsó...

Babát szeretnék! Utólsó mensim okt 29 volt.26 napos ciklussal. Mikor érdemes együtt lenni, hogy össze Jöjjön?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is babát szeretnék!Nekem meg 30-án volt az utolsó menszeszem és 25 napos a ciklusom.U.a.Azt hiszem 9.Nekem most van olyan folyásom,ma megint együtt leszünk.Én semmi mást nem figyelek.Te mióta próbálkozol?
2015. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát 2 hónapja.Akkor kb most lehet p.é?Én iszok palástfű és cickafark teát,hogy az is rá segítsen.Mi is aktívak vagyunk ezekben a napokban.Drukkolok nektek.
2015. nov. 7. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
ciklus.hu, kiírja neked, hogy mikor van peteérés.
2015. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megbízható?
2015. nov. 7. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a naptár szerint követed, akkor pont olyan megbízható, mint bármelyik másik ilyen oldal/alkalmazás, mert ugyanazt a szabályt használják. Én telefonos appot használtam, ha jól emlékszem, ezt: [link]

Bár igazából tényleg mindegy, tök egyformák, csak más grafikával. Ciklus hossza, menstruáció ideje alapján kiszámolja, hogy feltehetően mikor van peteérésed, de vezethetsz benne hőgörbét is, meg írhatod, hogy mikor milyen folyásod volt, meg egyéb tüneteket is, és ezeket is figyelembe veszi, ezek alapján mondja meg, hogy melyik napok lehetnek a legtermékenyebbek.

De a ciklus.hu-n is ugyanezt tudod csinálni.

2015. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm Megpróbálom
2015. nov. 7. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:
mivel lehet többnapos eltérés is, érdemes ovuláció előtt és után is akciózni, de az biztos, hogy ebben az időszakban érdemes, máskor meg nem lesz belőle gyerek. Azért a legtöbb nő egyébként érzi a peteérést, illetve látszik is a wc-papíron, áttetsző, kissé sűrű, fényes váladék van ebben az időszakban.
2015. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,tudom bár most még nem észlelek semmit sem..de attól próbálkozunk
2015. nov. 7. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Hölgyeim! Ha babát szeretnének, akkor nem árt, ha a pasasuk is tesz érte!

Létezik egy bizonyos "Men's Maca" nevezetű kapszula. Napi 3x1-et kell bevenni belőle és kb. 30-45 nap után fejti ki a hatását - azaz megnöveli a spermaszámot és a motilitást. Emellett kicsi az esély arra, hogy NE essenek teherbe. Ezenkívül küldjék el a fiatalembert spermaszámlálásra (4-5 napi megtartóztatás után)!

Ezen az oldalon szoktam rendelni:


[link]

2015. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!