Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dilemmában vagyok. Hogy...

Dilemmában vagyok. Hogy meddig maradjak a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

nagyon nem érzem jól magam itt, így akár azonnal mennék.


de:


- kis cégről van szó, így nagy gond lenne az elején a hiányom

- mi van, ha valami komplikáció lesz (pl. vetélés) és nem vesznek vissza


mit tennétek a helyemben? meddig maradnátok


2010. márc. 19. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Terhes vagy?

Írasd ki magad betegállományba. Ha rendes a doki megteszi.

És akkor kicsit egyszerűbb a helyzet.

A hiányoddal ne foglalkozz.

Ha kiírna a doki és egy percet sem maradnék.

2010. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha nem érzed jól magad a munkahelyeden,és az orvosod is kiír,akkor nyugodtan menj táppénzre.Otthon nem fog idegesíteni senki,és jól fogod magad érezni.A legfontosabb:a vetélés gondolatát azonnal verd ki a fejedből!Pozitív hozzáállás!!!
2010. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én csak arra gondolok, hogy mi van, ha a legrosszabbul sülnek el a dolgok. tehát pl. most tojok az egész cégre, elmegyek. majd valami történik és akkor meg nem vesznek vissza. vagy ezt nem tehetik meg?
2010. márc. 19. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én is ezért maradok, és titkolom amíg tudom. Bár szerencsére én nem érzem magam rosszul itt, de a főnök utalt rá, hogy nem tolarálja a teherbeesést meg a betegszabikat.
2010. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsónak! A főnökömet megkérném, hogy mondja ezt még egyszer és felvenném, ilyet senki nem mondhat. Még a munka törvénykönyve is külön kitér a terhes illetve szült nő védelmére. Nézzétek meg és menjetek betegre! Vigyázzatok a babátokra!
2010. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok, ezt három éve mondta amikor felvett.

És sajnos mondhatja.

Pont úgy, ahogy nincs nyilvántartva a szabadságom, és kifizetve sincs, a havi óraszámom dettó.

Kapok X összeget, amihez néha hozzácsap egy tizest, ha emlékszik rá, hogy mondjuk szabin volt ő vagy a kolléganőm és helyettük kellett bejárnom, vagy sok volt a munka.

Ráadásul meg van győződve róla hogy ő nagy kegyes munkáltató:))

szerencsémre sóher felvenni még egy munkatársat ezért nem is ér rá ellenőrizgetni meg a nyakamra járni hogy hogyan dolgozom (marha mázlija hogy igényes vagyok a munkámra.)

Most éppen "nyaral", lassan egy hete.

De legalább békén hagy és dolgozhatok a saját ritmusomban, ráadásul imádom ezt a munkát, és kell nekem ez az állás a gyes miatt.

Nem kell engem félteni, csak jelezni akartam hogy igenis megcsinálják, ismerek olyat aki rosszabb helyzetben van nálam...

Volt már olyan főnököm aki telefonon rúgott ki, mert elmaradt bér miatt reklamáltam egy ideje, na, annál megjelentem egy ügyvéddel, látnotok kellett volna a fejét.

Megérte, pedig nem is gondoltam komolyan:))

2010. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!