Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért nem kivánom a szexet a...

Mért nem kivánom a szexet a terhesség alatt? Imádom a párom meg kivánom is, de mikor hozzákezdünk, egyszerűen nem megy! Mért? Velem van baj? Soha nem voltam igy! Most mi történt? Félek, hogy máshol keresi, ha velem nem jo.

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt. Miért keresne a párod mashol? Ennyire nem vagyunk talan osztonlenyek.
2015. nov. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem,és aggodom....féltem!! Nem vagyok féltékeny tipus,csak soha nem voltam ijen hejzetbe......!!
2015. nov. 9. 08:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném,ha elhidegülne tőlem...ő a mindenem..ha eggyütt vagyunk,érzi.hogy nekem nem jo,ezért ő sem érzi jol magát.
2015. nov. 9. 08:46
 4/8 anonim ***** válasza:

S mit mondd ő? Szerintem csak te hiszed azt hogy máshova menne, egyébként meg mi van ha pl az orvos tilt el téged a sextől? Akkor a kicsi megszületéséig + 6 hetet végig idegeskeded hogy mi van ha félre megy? Nem szabad!!

Ha nem kívánod, attól még tehetsz neki olyat hogy neki jó legyen :)

Biztos megvannak bolondulva a hormonjaid, s azért nem kívánod. Lehet hogy pár hét múlva meg majd azzal kergeted őt őrületbe mert nem bírsz magaddal :D

2015. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van.Megprobálom összeszedni magam.Ő azt mondja,soha nem kéne neki más,de a hormonok csak müködnek..... A francia sem megoldás sokáig,ugy gondolom.Sok külömbség van a kettö közt.Csak azzal én sem birnám sokáig... 27 hetes vagyok mégcsak.....!!!
2015. nov. 9. 09:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Párom 46 volt, én 36. Saját magunk tiltottuk le a szexet, mert nem vagyunk már 20 évesek, hogy egy esetleges balesetnél, a baba elvesztésénél legyen még időnk várni a következőre.
2015. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, hát a fiamnál már a 16. héttől ellettünk tiltva a sextől. Az majdnem az eleje, s bizony maradt a francia módszer... neki... :D

S kibírta, azt is variálhatod neki, nézz utána, mi így vészeltük át azt az időszakot, s nem volt panasza a férjemnek :D

2015. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtato válaszokat.
2015. nov. 9. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!