Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezeket a teszteket...

Megnéznétek ezeket a teszteket? Ti látjátok rajta, amit én? Ez szellemcsík?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. márc. 19. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

HÁÁÁT......én nem nagyon látok semmit, valami kis halványság van ott, de mivel amúgy is kell lennie ott valami reagens anyagnak, ezért nem hinném h ez már az. DE ha pár nap múlva megismételed, akkor már kell h látszon. Vagy vegyél másfajta tesztet is!!!

A kedvenc mondásom, amit itt olvastam: a negatív tesztes lányom a másik szobában játszik!

2010. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de én nem látok rajta semmi rendkívülit..
2010. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Valami halványat látok, de ez lehet szellemcsík is, vagy egy nagyon halvány pozitív. Kijött 5 percen belül a csík, vagy ez már csak száradási csík? Mert az is fontos.

Nekem is régen ilyen halovány volt a gabriel, de pozi lett végül is. Lehet, hogy korán teszteltél.

Én 1-2 nap múlva újra tesztelnék és mindenképp reggeli vizeletből. Üdv. 29 hetes kismama

2010. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen szellemcsíkos lett a Gabriel tesztem, ráadásul időn túl. Ugyanaznap délelőtt a Qupido tesztem (ami érzékenyebb) már pozitív volt. Másnap már a kevésbé érzékeny 25-ös teszt is pozitív lett.

Drukkolok!

2010. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a Lily tesztem volt ilyen a 13. dpo napon.Aztán napról napra erősödött.Mikorra nem várod?Nem mondom azt, hogy egyértelmű pozi, de mintha látnék valami kis rózsaszines elszineződést az egyik sarokban.Szerintem ismételd meg holnap, hátha az már egyértelműbb lesz.

Szoritok, hogy baba legyen!

21 hetes km.

2010. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én nem látok rata semmi csíkot. Ezek ahogy én látom negek.

Egy másik teszttel próbáld meg holnap reggel.

Sajnálom

2010. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nega sajnos.A Gabriel amúgy jó teszt,csak lehet korán teszteltél.

Várj még pár napot.

Sok sikert.

2010. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitiv ... az enyem is pont igy nezett ki es egy masik forumon mindenki azt irta hogy nem latszik semmi most meg itt alszik a szobaban az egy eves fiam. Mikor csinaltad? Ismeteld meg holnap is.
2010. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha időn belül jött ki ez a nagyon nagyon halvány, akkor lehet baba, de ha időn túl, akkor ez szellemcsík.

Nekem volt ilyen, de időn túl és nem is volt baba ->szellemcsík

Ha késik akkor ismételd meg pár nap múlva a tesztet reggel. Ha erősödik akkor tuti baba. De ez alapján bármi lehet még.

2010. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
én pont tegnap csináltam gábriel tesztet,és negatív lett(EGYÉRTELMŰEN!!!SZÁRADÁS UTÁNI SZELLEM CSÍK SEM VOLT RAJTA) ha fegyvert tartana vki a fejemhez inkább pozitivat mondanék mint negatívat,de szerintem legalább hétfőig,keddig várj a köv teszttel,akkor már biztos kimutatja.a teszten is rajta van hogy bármilyen eredménytr is kapsz menj nődokihoz,hogy ő mondja ki 100%osan.
2010. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!