Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezeket a teszteket...

Megnéznétek ezeket a teszteket? Ti látjátok rajta, amit én? Ez szellemcsík?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. márc. 19. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nagyon-nagyon halványan lehet látni valamit.ha szellemcsík lenne annak nem lenne színe,de ennek van,még ha nagyon halvány is.pár nap múlva ismételd meg,és ha baba van akkor erősebb lesz a csík.próbálj ugyanilyennel tesztelni,hogy össze tudd hasonlítani a két eredményt.sok sikert.
2010. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyik előző vagyok. A szellemcsík is lehet halványan elszineződve, de akkor olyan mintha vizes lenne a csík helyén kicsit. Nekem volt már olyan szellemcsíkom ami enyhén színes volt, örültem is nagyon, aztán mégsem volt baba. Mint kiderült esély sem volt rá mert még peteérésem sem lehetett.

Szóval ha jókor voltatok együtt, akkor van esély a babára, de ezen teszt alapján ne éld bele magad!! Inkább pozitívan csalódj,mint fordítva!

Mint írtam én is, ha pár nap múlva tesztelsz, és erősödik akkor baba van. Hidd el, ha ott van a pocidban a baba akkor egyértelműen mutatni fogja a teszt is! Pár nap és kiderül. De semmit nem írtál, hogy hol tartasz a ciklusban, ez a "halvány csík" mikor jelent meg, időn belül vagy időn túl!

Drukk hogy baba legyen, majd írd meg.

2010. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

nekem ennél erősebb volt a tesztem és nem volt baba.

Miért nem akor tesztelsz,ha már késik pár napot?Még az benne van sajna,hogy megjön.

BOCSI,DE EZ TUTI ---!


És nem ezzel kell rohanni a nődokihoz,hanem ha késik már a mensid akkor menyjél el,ő úgyis ad laborba beutalót,az a hivatalos,doki arra jobban alapoz.

2010. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!Én is látom a csíkot.Ha szellem csík lenne,az nem látszódna képen, gépen.De ez látszódik így is,gondolom élőben mégjobban.

Novemberben nekem is ilyen lett a gabriel tesztem menzi előtt 1 nappal, és 2 nap múlva erősödött.Ha nega a teszt, akkor az egyértelműen nega.Én is csináltam már nagyon sok tesztet, de nekem még nem volt,hogy nega, de mégis ott a halvány 2. csík.Szóval halkan gratulálok, és írd meg, hogy mi lesz a kövi teszt eredménye!

2010. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelmű pozitív. De persze azért néhány nap múlva csinálj még egyet a biztonság kedvéért. Mikorra nem vártad? Hány napos késésnél csináltad? Vagy esetleg még a nemvárt előtt?
2010. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
1. na mizu csajszi? teszteltél reggel?
2010. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Remélem hogy azóta van egy tutira +nak mondható teszted!


De azzal nem értek egyet,hogy a szellemcsík nem látszódik a képen. Nekem volt olyan, fel is tettem ide és mindenki azt mondta ez tuti pozitív, erre mégsem volt baba, szellemcsík volt (persze időn túl jelent meg), és kiderült h pcos-em van azért nem jön meg. Előkeresném a képet, hogy megmutassam, de sajna új a gép és vannak olyan dolgok amiket nem tartottam meg.


Drukkolok hogy Nálad ez tényleg baba legyen és ne nagy csalódás legyen a vége!

Majd írd meg mi van!

2010. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem két hónappal korábban ilyen volt a Gabriell tesztem nemvárt reggelén:

[link]

Délelőtt megjött szépen,tehát baba sehol!

Ezt meg a mostani nemvárt UTÁN egy nappal csináltam,ezen lehet látni a rózsaszínt.Pedig halványan +:

[link]

Azóta már labor is megerősített,és uh is.

2010. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!