Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek babát várnak! Veletek...

Akiknek babát várnak! Veletek elment a párotok az első vizsgálatra, pozitív teszt után?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 09:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%
Igen, minden alkalommal jött velem. Első alkalomnál már volt szívhang, szörnyű lett volna ha azt a csodás pillanatot kihagyja!
2015. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
minden alkalommal jott a férjem.
2015. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
51%

Nem, mert dolgozott.

Az ultrahang vizsgálatokra viszont eljött, a 18-32-38. héten :)

2015. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%
Igen, minden vizsgálatra jött.
2015. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%

Igen, ezidáig minden egyes vizsgálatra, még vérvételre is jött velem.

Az uh-kat szinte jobban várja mint én, hiszen neki még csak ez az egyetlen lehetösége, hogy 'kapcsolatba lépjen' a babával. :) én ugye érzem mozogni folyamatosan, szóval tudom, hogy rendben van.

2015. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, együtt mentünk először is - ma délután is úgy fogunk - de bejönni nem szokott a vizsgákatra, csak a hosszasabb uh-kra mint a 12. heti, 20. heti, ahol lehet nézelődni. Meg persze a babamozi, ami direkt erre van. :) A többi vizsgálatnál nagyon rövid az uh, nincs értelme igazán bejönnie amiatt. A vége felé már lehet, hogy többször bejön, amikor több megbeszélnivaló lesz, ami őt is érinti. Én nem érzem, hogy méhszájvizsgálathoz, kenetvételhez, stb. szükség van az apuka jelenlétére. Szívhangfigyelőnk van itthon, bármikor meghallgathatjuk.


29+3 hkm

2015. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőre nem, értelmetlen is lett volna, mert hüvelyi ultrahang volt. (7 hetesen)

A többire viszont mindre elkísért, minden ultrahangot felvett videóra. :)

2015. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
68%
Nem, egyik gyereknél sem, csak a 4D-re és a szülésre. Nem is hívtam, nem is jött volna, nekünk az ultrahang és a vizsgálatok is valahogy a szükséges orvosi közreműködés része volt, nem "egy esemény".
2015. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%
2 vagy 3 UH-ra jött el (de nem az elsőre), majd 1 NST-re kísért el, minden más vizsgálatra egyedül mentem. Szükségtelennek tartottam, hogy pl. egy vérvételnél ücsörögjön velem.
2015. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
63%

A teljes éves szabadságkerete ráment volna, ha az utolsó vérvételre, vizeletleadásra, eseménytelen terhesgondozási alkalomra is elrángatom.


2 nagy UH-ra jött velem.

2015. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!