Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe. Miért nem maradt...

Hőgörbe. Miért nem maradt lent a hőm?

Figyelt kérdés

[link]

(mielőtt valaki belekötne, nem tudom ennél pontosabban egy időben mérni, eddig is így csináltam és sosem volt még ilyen magas az elején)

Beteg nem vagyok, nem csinálok semmit máshogy, mint eddig. Ovutesztem elfogyott, nem terveztem venni a 12. napig, terhes gondolom nem vagyok, mert normálisan menstruáltam.



2015. nov. 9. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ilyen előfordult már nálam is, aztán majd újra lejjebb megy. Esetleg még betegség vagy egyéb más állapot is okozhatja. Viszont előfordul, hogy kicsit felmegy, aztán újra vissza, akár kétszer is lehet ilyen nagy hegy.:) Olyan is volt nálam, hogy ilyenkor előbb volt ovum.
2015. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez úgy néz ki,hogy korai pé.-d volt :)
2015. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:) jó lenne egy korai peteérés.. olyanom még úgysem volt. Minden nap úgy kelek, hogy na lement már.. erre feljebb megy és nem értem, nem értem...

4. napon csináltam egy ovutesztet, maradt előző hónapról és az nem pozi, de éppen csak nem. Két csíkos, de halványabb. Köszi a válaszokat.

2015. nov. 9. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!