Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoknak akiknek megvolt a...

Azoknak akiknek megvolt a terhesség alatt is akár végig akár csak az elején a hőgörbéje hogy nézett ki? A hő fent maradt? Vagy lentebb ment kicsit?

Figyelt kérdés
Az oltogatók kíméljenek... Igen is létezik, hogy valaki vérzik terhesség alatt (pl mint én, és minden rendben van)

2015. okt. 11. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
En verezgettem ill. kesobb barnaztam haromszor meg az esedekes mensi idopontjaban. Homersekletem stagnalt az ovu utan,ameddig mertem,kb ket honapig,mindig csak 36,6-7 volt. Alaphom 36,3-4 volt terhesseg elott. Azota is barmikor merem,mindig 36,6. Nagyon halvany pozitiv tesztjeim voltak hetekig,sok gorcs,sok verezgetes az egesz terhesseg alatt.
2015. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Én aggógok mert felment a hőm 36,7ig (az alaphőm 36,2-3) majd szepen fokozatosan lecsökkent 36ra akkor kezdtem barnázni majd elinult ujra 36,4 lett majd visszament 36,2re

..

2015. okt. 11. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hangzik tul biztatoan sajnos. Csinalj tesztet.
2015. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!