Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintem nem megbízható a...

Szerintem nem megbízható a terhességi teszt. Érdekel?

Figyelt kérdés

Itt sokan állítják hogy csak hcg hormon jelenlétében lesz pozitív a terhesegi teszt.

Na ezt én meg cáfolom igen is van téves vagy áll vagy hibás pozitív teszt, sajnos többször is meg jártam vele, hogy miért? Mert elég régóta várunk a babára és nagyon sok tesztet el használtam, volt méh gyulladásom, akkor is többször is pozitív volt a teszt, de volt petefészek gyulladásom na akkor is pozitív volt a teszt, de most fog gyulladásom volt gennyes is volt, és itt raktam ki kérdést is ezel kapcsolatban. És péntek szombaton és tegnap is halvány jól látható pozitív volt a teszt. De ma le szívta az orvos a genyyet a. Fogamrol, és ma is csináltam tesztet és csont negatív. Szóval a gyulladás miatt voltak pozitív tesztjeim,

Csak be számoltam nektek hogy nem mindig lehet hinni a tesztekben.

Ha van gyulladás bár hol a szervezetben bizony hogy reagalhat a teszt.


2015. nov. 9. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de attól is függ ki milyen tesztet használ. Én Medi-labot használtam, és sose lett pozitív amikor nem voltam terhes. Mindig nemvárt elött 1 nappal teszteltem. Még akkor sem, mikor tályogos mandulagyulladásom volt és műtét elött álltam. Akkor sem lett állpozitív.

Amikor végre megfogant a pici, akkor viszont eléggé égbekiáltóan pozitívat mutatott.

2015. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy inkább elindult a terhességed csak a gyulladt fogad miatt nem tudott megmaradni..

A hcg még jelen van pár napig.

2015. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A ferjem is foggyulladassal küzd egy hete. Lehet, hogy tesztelnie kellene?

😉

Szerintem te néha benezed a teszteket.

2015. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vicces vagy.... 😒
2015. nov. 9. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább orvost keresnék a helyedben, mert simán előfordulhat, hogy elindulnak a terhességeid, de idő előtt megszakadna, és ezért pozitív a teszt, majd lesz negatív. Az még oké, hogy az embernek van egy-egy kémiai terhessége, de ha sorozatosan ezt tapasztalod, ráadásul régóta vársz babára, érdemes lenne orvoshoz menni és elmondani. A teszt nem lesz gyulladástól pozitív. A gyulladás a crp, fehérvérsejt szintet emeli, ezekre nem reagálnak a terhességi tesztek, akár elhiszed, akár nem.
2015. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!