Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo-n negatív a terhességi...

12. dpo-n negatív a terhességi teszt, pedig a jósteszt pozitív 2 napja. Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

a jóstesztem gyönyörűen erősödik (Gábriel),pedig z nekem hómező szokott lenni,de a facelle hcg tesztem semmit nem mutat.

28 naposak a ciklusim,vasárnap kell megjönnie.


2014. júl. 11. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vasarnap kell megjonni az a 28.nap lesz de 27-30 naposak a ciklusaim. Eszem àgàba sincs tesztelni,inkabb varok mint h nega tesztet lassak. Csutortok fele tervezem a tesztet az a 32.nap lesz es annyira sosem jott meg. Szerintem te is igy csinald :) (tanacs) drukk ;)
2014. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet,hogy igazad van,csak az első babánál,már előbb pozi volt.
2014. júl. 11. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:
12. dpo - n van, akinek látszik és van, akinek nem :) Nekem volt egy extra halvány csík a tesztemen, de mivel a hőgörbém nem volt egyértelmű (lehetett az ovum egy bizonyos napon, de akár 2 nappal később is), lehet, hogy az a 14. dpo volt. Éna későbbihezviszonyítottam a 12. dpo - t, és akkor teszteltem először.Nagyítóval kellett keresni a csíkot...
2014. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez reményt ad,már totál el vagyok kenődve,elég rég próbálkozunk,ezért is tesztelek mint egy hülye.


Ma már pms tüneteimis vannak,de hát attól még lehetnék terhes is.

A jóstesztek mennyire megbízhatóak?

2014. júl. 11. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:
utálom ezeket a jós teszteket...nagy baromság...csak megkavarja az embert...lehet pozi a "jós teszt" és nem vagy terhes és lehet negatív, de ettől még lehetsz terhes...ez csak egy marketing fogás...(persze van benne valami...de ez inkább marketing fogás, mint elfogadott eljárás)
2014. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma is teszteltem,ma is totál negatív(

azért a 13. dpo-n már illene lenni valaminek szerintem...

És ma a kójtesztem se lett erősebb.

2014. júl. 12. 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:
azért van még remény, hiszen nem jött még meg, de ne a jós tesztre alapozz...nyugi! de tény a ha biztos vagy az ovud időpontjában, akkor 12. dpo-n valaminek lennie kell. de kitudja, lehetett később is ovu...nyugi...ja..könnyű mondani...
2014. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!