Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, pcos-t...

Babát szeretnénk, pcos-t állapítottak meg 3hónapja. Van így esély anyának lenni?

Figyelt kérdés
duphaston kaptam 3hónapja szedem és már legalább 28napra menstruáltam.(még soha nem volt ilyen pontos).Szerintetek van így esélyunk a babára?2naponta egyutt vagyunk a ciklus 4napjától és a tudatalattimnak mondogatom ebbe a hónapba nem lesz menzi,TERHES LESZEK!!!!
2008. szept. 12. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

sziasztok,bocsi de az aloés termékek pco esetén egyáltalán nem jók.semmit nem segítenek,tapasztalat.elég drága,nekem 25-30000 volt havonta!!egy évig szedtem,addig aki árulta esküdözött,hogy ettől aztán baba lesz,gyorsan!1év után számom kértem,miért nincs baba,erre azt mondta:a forever sem csodaszer!azt hittem elájulok!szóval,én egyet mondok:endokrinológus!!!nem nőgyógyász,nem természetgyógyász,ENDOKRINOLÓGUS!minden más időpocsékolás,higgyetek nekem.a pco,nem játék,amit hol mi csodaszer gyógyít.persze hogy leszel any,és kívánom hogy minél előbb!

egy sorstárs.

2008. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nalam is PCO-t diagnosztizaltak kb 7 honapja. En Romaniaban elek es itt ugyan azt a gyogyszert irtak fel mint neked (duplast vagy mi a csuda). A gondom az volt hogy a fogamzasgatlo abbahagyasa utan nem jott meg ezert kaptam ezt a gyogyszert. 2 honapig szedte de mivel nem voltam megelegedve az orvosommal felkerestem egy debreceni orvost aki azonnal megkerdezte hogy akarok-e mostansag gyereket mert akkor mas kezelest kell kapjak. Persze azt mondtam hogy igen es akkor kaptam a closty bogyokat mert ez peteeresserkento. Azt mondta a dokim hogy a masik gyogyszer ugy hat majdnem mint a fogamzasgatlo. meghozza a verzest de meg nem tuti a peteeres. 3 honapra irta fel a clostyt es azt mondta ha igy nem sikerul akkor majd kiprobalunk mast. Szerencsere az elso honapban terhes maradtam. Szerintem kerdezd meg a dokid velemenyet errol a bogyorol mert igy nehez lesz osszehozni a picit. Nagyon sok sikert kivanok neked.

Udv. 16 hetes kismama

2008. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A "2.válaszoló vagyok!"

Nekem egy ismerősöm kezdte szedni az aloe-s termékeket, és pár hét múlva mikor visszament a dokihoz, már nem volt ott a ciszta!

Ez is bizonyítja hogy nem vagyunk egyformák. Van akinek segít és van akinek nem. Van olyan barátnőm akik másfél évig próbálkoztak a babával és nem jött össze, és mikor elkezdte szedni az aloe-s termékeket rá másfél hónapra már terhes lett. Én mindenképp kipróbálom, ártani nem árt, és remélem beválik! Szerintem 1 kúrát megér, akár mennyi, hisz aki babát szeretne és eddig nem jött össze akkor annak megéri...hátha. És előbb inkább ezt szedem mint bármilyen mást (gyógyszert). Persze ezt mindenki maga dönti el, és mivel minden ember más, mindenkinek más jön be. Remélem hogy mindegyikönknél összejön a baba, így vagy úgy! Hisz az a lényeg hogy legyen és egészséges legyen!

A legjobbakat kívánom!!!! :)

2008. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A 16 hetes Kismaminak GRATULÁLOK!!!! Jó olvasni hogy babás vagy! Sok boldogságot!


De azt ne felejtsük hogy a closty csak a peteérést serkenti a Pcos-nak meg az a lényege (ha jól tudom, de ha nem javítsatok ki légyszí!) hogy van peteérés de a tüsző nem reped meg és így a megérett pete nem tud kiszabadulni és betokosodik, így jön létre a ciszta. Vagy nem? De a lényeg hogy legyen baba, hisz mind erre várunk!


(2.v.)

2008. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Valoban nem sokat er a peteeres serkento ha nincs tuszorepedes de a kezeles nem csak ebbol all. Ha nem estem volna igy teherbe kaptam volna tuszorepeszto szurit. Az elso lepes mindenkeppen az hogy legyen erett pete aztan azzal mar van mit kezdeni. Ha van rendszeres peteeres akkor a hormonhaztartassal is minden rendben lesz. ha igy sikerul teherbeesni akkor valoszinuleg kapsz majd hormonpotlast (terhessegmegtarto gyogyszereket). Nekem szerencsere nem volt szuksegem ra mert mindent rendesen termelt a szervezetem. Az aloe vera nagyon hatasos ha szep bort jobb immunredszert vagy jobb emesztest szeretnel de a babahoz annyi koze van minta tavaszi szellonek. Az orvosom szerint a 21. szazadban nem kell "varni" a babara hanem "tenni" kell erte ha mar a tudomany megengedi.


Udv. az elozo kismama

2008. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát mindíg egy kis reményt ad az,ha olvasom hogy van pcos kismama!Iszonyatosan vágyom egy gyermekre,26.évembe vagyok,tudatosan csináltunk mindent:házat vettunk,rendbe tettuk,kocsit vettunk,oszzeházasodtunk 2éve,és most mikor johetne a baba,akkor ilyen dologgal kell szembe néznem.Minden sikertelen hónap után nehezebben bírom.Nem tagadom,ha megjon a menzim mindíg 1-2nap mire kilábalok beleole.És az meg foleg nehezíti a dolgot,hogy mindenki a baba jovetelérol faggat.Édes istenem,ha tudnák,hogy milyen nehéz!Nagyon elvagyok keseredve.Megyek dokihoz és rácsapok az asztalra,hogy elég a Duphastonból,más kell ide!DE pozitívan állok a dolgokhoz:EBBE A HÓNAPBA NEM LESZ MENZI! :o((
2008. szept. 13. 20:20
 17/19 anonim ***** válasza:

sziasztok

Én is pcos vagyok másfél éve szeretnénk kistesót. Dokim 6 hónapig clostibegyet adott, volt is tőle peteérésem, csak baba nem lett belőle. Most tovább léptünk, megyünk meddőségibe. Remélem mindenki aki pcos- minnél hamarább átélheti az anyaság örömét.

2008. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sajnos én is csak remélni tudok.De neked már legalább van egy babuci!Mindig attól félek,hogy nekem egysem lehet.....én két gyermekbe nem is merek gondolkozni,mikor még az elso sem akar jonni. :o(
2008. szept. 14. 15:03
 19/19 anonim ***** válasza:
sziasztok lányok!én is ebben a cipőben járok, és egy kicsit éltet ha egy pcos kismam ír. lelkileg én is kiborultam, nem csak hogy a baba nem jön össze, hanem a rendszertelen menszi miatt is.remélem hamarosan nekünk is és minden pcosnak lehet babája!és a kérdést feltevőnek is kitartást kívánok, és nem vagy egyedül!:-(
2008. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!