Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Száradási csík vagy csak...

Száradási csík vagy csak korán teszteltem és lehet pozitív?

Figyelt kérdés

9. dpo. Kérlek titeket, hogy inkább azok válaszoljanak, akik látják, és segítsenek megfejteni. Sok tök negatív tesztem volt már, és több pozitív is, ezen valami csík van! ;)


[link]

[link]


2015. nov. 11. 10:50
1 2 3
 1/22 mandiga ***** válasza:
100%
Én látok valami halványka csíkot. Szerintem túl korán teszteltél, én nem merem egyértelműnek mondani, hogy baba. Holnapután tesztelj megint, vagy akár holnap. Drukkolok.
2015. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Persze, lehet pozitív 4-5 nap múlva, de ez még totál negatív.
2015. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát ez így teljesen negatív...még... :)
2015. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én látom amit te, de szerintem sajnos száradási csík, mert szürke.

De mivel nagyon korán teszteltél így még bármi lehet.

Pár nap múlva csinálj másikat.

Megy a drukk. :)

2015. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Valami rettenetesen halvány dolgot látok. De ez még nem pozitív, sajnos, ezért semmit nem jelent, ne éld bele magad. Menses kimaradása után két nappal, ha jó erős második csíkod lesz, az már egészen más. Ha fontos lenne tudnod ilyen korán, hogy van-e baba, akkor orvostól kérj vérből HSg-t, és két-három nap után ismételjétek meg. Ha bőven megduplázódik, akkor baba van. A tesztektől nem leszel okosabb ilyen korán, hidd el.
2015. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hcg-t, természetesen.
2015. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Kedves 2. a harmadik babára gyúrunk, az első babámat 9. dpo-n, másodikat 10. dpo-n mutatta ki a teszt. ;) De nyílván akkor már kétségtelen lesz a dolog. :P

2015. nov. 11. 11:03
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez száradási csík.
2015. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ma reggeli tesztek:

[link]

2015. nov. 13. 10:44
 10/22 mandiga ***** válasza:

Lehet, hogy itt mégis baba van? A felső milyen teszt? Azon látom a rózsaszín csíkot. Az alsón is, csak az nem egyértelmű. Az én tesztem is olyan mint a te alsód, azt én elkönyveltem negatívnak magamnak. Nagyon drukkolok.

Bárcsak én is látnék már ilyet mert már 8 napja késik.

2015. nov. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!