Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Autoimmun terhesség lehetséges?

Zsigmond zsanett kérdése:

Autoimmun terhesség lehetséges?

Figyelt kérdés
Autoimmun szakembert és nőgyogyászt keresek.

2015. nov. 11. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez az autoimmun betegségedtől függ. Gondolom tudod, melyik területre tartozol.


Nekem SM van, neurológiára tartozik, a neurológus szerint semmi akadálya a terhességnek, sőt, még véd is és 2 gyereket szültem gond nélkül elvileg. A nőgyógyászom sem foglalkozott vele, nem is kellett.

2015. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
SLE m van és volt egy agyi sztrokom. És egy jó immunologust es nőgyogyászt keresek. Mert sok negativumot olvastam az interneten és babát szeretnék.
2015. nov. 11. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Legalább a várost írd le, hogy merre, mert gondolom, Nyíregyházáról nem fogsz eljárni egy győri orvoshoz, vagy fordítva.


A környékbeliektől érdeklődj, meg nézd meg a közeli kórházakban hogy ki mire specializálódott. Először keress egy jó immunológust, aztán beszéld meg vele, hogy lenne a legjobb!

Szurkolok!

2015. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pesten. Prof Gergely volt az orvosom de o elment nyugdijba sajnos. Es most kaptam egy masikat es az igazabol nem jo. Semmi kedvesseg nincs benne es kerdeztem a terhessegrol es azt mondta h o nem tudja mert nem ismer
2015. nov. 14. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!