Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges, hogy terhes vagyok?

Lehetseges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tehat: negyedik honapja szedek fogamzasgatlot. Nem hagytam ki egyet sem, olyanra volt pelda, hogy 3 oraval a szokott idopont utan tudtam bevenni, de elolvastam a papirjat, elvileg ebbol nem lehet gond. Szoval, a lenyeg: november elsejen mult el a havim, nem volt vele gond, viszont mult heten, nagyjabol szerdatol kezdve 3 napig folyamatos, erosodo gyomoreges gyotort. Szombaton napkozben meg jol ereztem magam, estere ugyancsak visszatert a gyomoreges es emelyges csatlakozott hozza. Vasarnap nem volt bajom, meg ma delelott se, de delutantol ugyanigy elfogott a rosszullet es tart azota is. Nem vagyok lazas es bar erzekeny a gyomrom, sose volt mev ilyenre pelda. Tudom, hogy fogamzasgatlo szedese alatt nagyon minimalis a terhesseg lehetosege, de nem lehetetlen...

Kerek mindenkit, hogy ertelmes valaszokat irjatok!

Erdekelne tovabba, hogy ha ez nem terhesseg, milyen betegseg tunetei lehetnek ezek? (Tudom, menjek dokihoz, de ez a heten munka miatt nem megoldhato.)

Koszonom elore is a valaszokat!

21/L



2015. nov. 10. 00:39
 1/9 anonim válasza:

Hát,

Hasméret növekedés

Hányinger

Duzzadó mellek

bokák salyognak

havi Menstruáció elmarad{ ha ez elmarad sokáig akkor biztos hogy terhes vagy}


De ezt a Nő gyógyászod meg tudná mondani azonal

2015. nov. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinalj tesztet! Ha nem vagy terhes keresd fel az orvosod,gyogyszereszed :)
2015. nov. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyomorproblémát egy sima vírus is okozhat.
2015. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En f.gatlo mellett maradtam terhes anno 2 eve. Zoely-t szedtem pontosan mindig, aztak kiderult hogy keves volt a szervezetemnek az a hormon..valami ilyesmirol beszeltek a dokik.

Akkor nem tuntek fel a jelek, mert a verzes megjott mindig ugyanugy, csak visszagondolva ugrottak be a tunetek,mellfajdalom de csak a 2.honaptol, illetve allandoan ettem. Főleg nyers zoldseget a sok leve miatt,illetve joghurtokat,gyumolcsoket etgem egymas utan, a sulthus illata pedig kikeszitett :) illetve hasfeszulest is ereztem meg surun kellett wcre menni.

Nem akarok rad ijeszteni, az a biztos,ha doki vizsgal.

2015. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet, attól megnyugszol. Én nem hinném, hogy baba, a gyomorégés a terhesség vége felé jellemző inkább. Viszont lehet, hogy a fogamzásgátló okozza. Egyik barátnőm folyamatosan fura tüneteket produkált amíg gyógyszert szedett. Váltott és elmúltak a tünetek.

De egyszerűen lehet, hogy gyomorsav-túltengésed van. Vagyél be Reniet. ;)

2015. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Virust kizartuk, parom edesanyja orvos, megvizsgalt, nem tartja valoszinunek, raadasul mar reg belazasodtam volna.

Nekem sem a terhesseg volt az elso gondolatom, edesanyam kerdezett ra tegnap, hogy nem lehetseges-e, mert neki is gyomoregessel kezdodott.

Quamatelt vettem mar be egyebkent, de nem sokat hasznal. :/

Mindenesetre csinalok egy tesztet, vagy kettot, hogy biztos legyek a dologban!

#3

Es nem lett baja a babanak a fogamzasgatlo szedesetol? Ez a nagy felelmem, hogyha terhes vagyok, nem art-e a babanak, hogy szedem, amig nem vagyok benne biztos...

2015. nov. 10. 10:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Uh, javitom: #4-esnek szolt a kerdes. :))
2015. nov. 10. 10:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kekeckedés, de egy vizsgálattal nehéz megállapítani, hogy van-e valami gyomorvírusod...

És épp azért írtam, mert most egy ilyen vírus terjeng mindenhol. A gyerekeimnek hányás-hasmenést okozott, nekem meg pár napig égett és fájt a gyomrom...

(Mellesleg én is azt reméltem, hogy terhes vagyok megint, de nem így volt).


Amúgy meg persze az a legbiztosabb, ha tesztelsz, egy reggeli első vizeletből.

2015. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4.vagyok

10 hetesen derült ki a terhesseg, addig szedtem a bogyot.

Genetikai vizsgalat 2,8% eselyt adott,hogy lehet rendellenesseg,tehat semmi.

Ezek a keszitmenyek mar hamar kiurulnek a szervezetbol,es nemsok mindent befolyasolnak.

2015. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!