Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor sikerült teherbees...

Kinek mikor sikerült teherbeesnie?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, Ez lesz az első clostis hónapom, érdekelne, kinek hanyadik clostis hónapban sikerült a baba, illetve kinek lettek töle ikrei?! ☺☺

Több mint egy éve várat magára a kistesó.. Az első babám spontán sikerült,sajna a szülés után lettem PCOS.



2015. nov. 11. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A closty a pco-nak NEM a megfelelő kezelése. Ennek ellenére van, aki teherbe esik tőle, pl. Húgom a 2. Clostys hónapban. De. Kislánya 4 és fél éves elmúlt és húgomnak még mindig nincs normális ciklusa tehát peteérése sem. Én nem szedtem, hanem természetes gyógymódokat alkalmaztunk, Nagyhercegnő most múlt 4 éves. Utána beállt a ciklusom stabil 34 naposra, egyértelműen érezhető ovulációkkal. Kishugi olyan spontán lett, hogy nem is terveztük :) (egy randa influenza miatt késett az ovuláció, azt hittem, akkor már megjönni fog :) ) Ő pár nap múlva egy éves lesz, remélem majd utána is ugyanúgy visszaáll a ciklusom (aktív még a szopi nagyon, ezért még nem jött meg) szerintem válts orvost, olyanra, aki képben van a korszerű pcos kezelésben. Persze, ha van rá lehetőséged
2015. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál. ☺ A kérdésemben a lényeg a closti lenne, nem pedig hogy Pcos vagyok. Aki ebbe benne van, tudja úgyis mi a helyzet, nem akartam unalmasan regélni miket szedek, torna, életmód stb... Ezért írtam csak megjegyzésként. ☺
2015. nov. 12. 12:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel nincs peteérésem sem, ezért kaptam a clostit..
2015. nov. 12. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyes terápiával closty nélkül lesz peteérésed, ha meg nincs szerencséd, a clostytól csak több cisztád lesz. Benne van a betegtájékoztatóban, hogy sok apró ciszta esetén ronthat a helyzeten. De igazad van, te csak a clostyt kérdezted.
2015. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!